Archiwum 2017

19 kwietnia 2017
PGE Narodowy z I miejscem w rozgrywkach Ligowiec Biznes

Drużyna "PGE Narodowy" zajęła I miejsce w rozgrywkach I ligi „Ligowiec Biznes”, tym samym uzyskując awans do Ekstraklasy. Panowie rozegrali 10 spektakularnych spotkań, z czego aż 7 zwyciężyli!

18 kwietnia 2017
Orlen Warsaw Marathon 2017

Już w ten weekend kolejna edycja ORLEN Warsaw Marathon - największej imprezy biegowej w Polsce. W czterech edycjach wydarzenia wzięło udział ponad 130 tysięcy biegaczy, a impreza na stałe zapisała się na biegowej mapie Polski. Narodowe Święto Biegania zadebiutowało w 2013 roku.

18 kwietnia 2017
Zapowiedź walki Mariusza Pudzianowskiego z Tyberiuszem Kowalczykiem

Federacja KSW prezentuje zapowiedź drugiej walki wieczoru gali KSW 39: Colosseum. Już 27 maja na PGE Narodowym w pojedynku strongmanów Mariusz Pudzianowski skrzyżuje rękawice z niepokonanym Tyberiuszem Kowalczykiem.

14 kwietnia 2017
PGE Narodowy nieczynny w dniach 15-16 kwietnia 2017 roku

W związku ze świętami Wielkiej Nocy w dniach 15-16 kwietnia 2017 roku niedostępne będą atrakcje oferowane przez PGE Narodowy. W tych dniach nie będą się odbywały wycieczki z przewodnikiem, nieczynna będzie także Wielka Makieta Kolejowa.

13 kwietnia 2017
"Jest szansa na kolejne Grand Prix w Warszawie"

13 maja na PGE Narodowym czekają nas wyjątkowe, żużlowe emocje. Prezes Polskiego Związku Motorowego pan Andrzej Witkowski, odpowiedział na parę pytań dotyczących zawodów.

10 kwietnia 2017
Julio Gallegos rywalem Damiana Janikowskiego podczas KSW Colosseum

Medalista olimpijski z Londynu i jeden z najlepszych polskich zapaśników ostatnich lat poznał rywala. Naprzeciw Damiana Janikowskiego podczas KSW 39 Colosseum PGE Narodowym, stanie doświadczony Amerykanin Julio Gallegos.

10 kwietnia 2017
Zobacz oficjalne wideo promujące Roztańczony PGE Narodowy

Największe gwiazdy muzyki tanecznej, profesjonalna infrastruktura techniczna, rozrywka na światowym poziomie - to właśnie Roztańczony PGE Narodowy! 23 września 2017 roku po raz drugi polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki tanecznej wystąpią na PGE Narodowym.

07 kwietnia 2017
Oficjalny zysk operacyjny operatora PGE Narodowego

19,4 mln zł – to oficjalny zysk operacyjny PL.2012+, operatora PGE Narodowego odnotowany pod koniec 2016 roku. Bilans finansowy został oficjalnie potwierdzony przez biegłego rewidenta i zatwierdzony przez Zarząd Spółki i Radę Nadzorczą.

04 kwietnia 2017
Parking na Międzynarodowe Targi Piłkarskie "Świat Piłki"

Międzynarodowe Targi Piłkarskie "Świat Piłki" odbędą się w dniach 7-9 kwietnia na PGE Narodowym. Dla gości targów przygotowaliśmy parking na błoniach areny. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu za pośrednictwem internetu biletów uprawniających do skorzystania z parkingu.

04 kwietnia 2017
Testujemy dach PGE Narodowego przed Finałem Pucharu Polski

2 maja dwie najlepsze drużyny rozgrywek Pucharu Polski spotkają się na PGE Narodowym. Na arenie trwają przygotowania do zbliżającego się Finału. Jednym z elementów przygotowań jest wiosenne testowanie procedury otwierania i zamykania dachu.