Archiwum 2017

31 marca 2017
Rozpoczynamy sezon Żarcia na Kółkach

W ten weekend na PGE Narodowym każdy pasjonat jedzenia znajdzie coś dla siebie. To już 8 edycja "Żarcia na Kółkach". Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

31 marca 2017
Bieg z przeszkodami na PGE Narodowym

Już jutro na PGE Narodowym spotkają się entuzjaści biegów z przeszkodami. "Reebok Spartan Race" to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności w samym centrum stolicy.

29 marca 2017
Tygodniowa promocja gokartowa

1 kwietnia na teren PGE Narodowego powracają gokarty - doskonała rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Z tej okazji, Kartingowy Narodowy przygotował specjalną promocję na gokarty Centurion!

28 marca 2017
Kartingowy Narodowy powrócił!

Lubisz prędkość i adrenalinę? Gokarty na PGE Narodowym wystartowały 1 kwietnia!

27 marca 2017
Znamy rywala Mateusza Gamrota na KSW Colosseum

Największa gala w historii europejskiego MMA, KSW 39 Colosseum 27 maja na PGE Narodowym, będzie areną największej walki w europejskiej wadze lekkiej. Niepokonany mistrz KSW w limicie do 70 kilogramów Mateusz Gamrot będzie po raz drugi bronił tytułu w pojedynku z najlepszym lekkim w Wielkiej Brytanii Normanem Parke’iem.

24 marca 2017
PGE Narodowy ze statuetką DEMES

PGE Narodowy otrzymał Nagrodę Biznesu Sportowego w kategorii "Obiekt Sportowy". Statuetki DEMES wręczono podczas Gali, która 23 marca odbyła się na PGE Narodowym. Wśród osób i nagrodzonych instytucji znaleźli się również znany dziennikarz sportowy Stefan Szczepłek oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

23 marca 2017
Święto Speedwaya w Warszawie

13 maja gwiazdy światowego żużla spotkają się na PGE Narodowym w Warszawie, żeby walczyć o najlepsze miejsca w LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Już po raz trzeci z rzędu LOTTO, marka Totalizatora Sportowego, jest partnerem tytularnym tego wydarzenia.

23 marca 2017
Targi "Świat Piłki" na PGE Narodowym

Już 7-9 kwietnia na PGE Narodowym największe piłkarskie święto w Europie.

21 marca 2017
Spotkaj się z najlepszymi zawodnikami KSW na Forum MMA

Już w tę sobotę Forum MMA na PGE Narodowym i wyjątkowa okazja do spotkania najlepszych zawodników KSW, którzy już 27 maja zaprezentują swe umiejętności na KSW 39 Colosseum.

16 marca 2017
"Zostań sędzią" pod patronatem PGE Narodowego

To już III edycja Warszawskich Mistrzostw "Zostań sędzią", organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Projekt, realizowany przez członków "SKN Zarządzania w Sporcie" we współpracy z PZPN "Łączy nas piłka" i pod patronatem PGE Narodowego, jest adresowany do wszystkich pasjonatów piłki nożnej i jej zasad.