Archiwum 2017

10 marca 2017
Ekstremalny PGE Narodowy - Akcja Paka 2017

12 marca paralotniarze po raz kolejny odwiedzą Ekstremalny PGE Narodowy, aby wietrzyć swoje spadochrony i ćwiczyć ich wyrzucanie w symulowanej sytuacji awaryjnej. Zobacz video z poprzedniej edycji "Akcji Paka"!

08 marca 2017
Konferencja Fitness PEI

Konferencja Fitness PEI, to III już edycja tego wydarzenia. Odbędzie się 18 marca 2017 na PGE Narodowym w Warszawie. Gwiazdą wydarzenia będzie sam Lazar Angelov – fitness model, motywator milionów ludzi, człowiek, którego brzuch został okrzyknięty najlepszym, najbardziej umięśnionym na świecie.

07 marca 2017
KSW 39 Colosseum największą galą w historii europejskiego MMA

Federacja KSW oficjalnie potwierdza, że KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym będzie największą galą w historii europejskiego MMA, pod względem widzów na trybunach.

07 marca 2017
Wynajmij Lożę VIP na KSW Colosseum na PGE Narodowym

Dedykowana Loża VIP na PGE Narodowym czeka na Ciebie! W pakiecie otrzymasz miejsca VIP na balkonie bezpośrednio przed Lożą, catering wraz z dedykowaną obsługą kelnerską oraz wiele więcej! Poznaj szczegóły naszej oferty.

07 marca 2017
Elektryczny samochód - konkurs ElectroMobility Poland

Spółka ElectroMobility Poland SA wraz z Ministerstwem Energii, ogłosiły podczas wczorajszej konferencji na PGE Narodowym konkurs na samochód elektryczny.

06 marca 2017
Mariusz Pudzianowski kontra Tyberiusz Kowalczyk na KSW Colosseum

Rywalizowali ze sobą już ponad 10 lat temu w Strongmanach, teraz przyszedł czas na to, aby skrzyżowali rękawice na największej gali w historii europejskiego MMA - KSW 39 Colosseum. 27 maja na PGE Narodowym dwóch najsilniejszych zawodników w Polsce Mariusz Pudzianowski i Tyberiusz Kowalczyk, spotkają się w okrągłej klatce KSW.

02 marca 2017
Chris Haslam x Warsaw Pakt session + Turbokolor Best Trick

Już w niedzielę 5-go marca o godzinie 18:00, skatepark na Zimowym Narodowym odwiedzi gość specjalny Chris Haslam.

02 marca 2017
Finał WLD Warszawska Liga deskorolki

Zapraszamy na finał Warszawskiej Ligi Deskorolkowej, który odbędzie się 5 marca na Skateparku Zimowego Narodowego.

01 marca 2017
FOTORELACJA Z III CZERKAWSKI CUP NA ZIMOWYM NARODOWYM

III Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym.

28 lutego 2017
Podziel się z nami opinią! Bądź współautorem 5 edycji Zimowego Narodowego!

Jesteśmy ciekawi waszej opinii dotyczącej atrakcji Zimowego Narodowego. Podzielcie się z nami waszymi spostrzeżeniami. Co najbardziej lubicie, co wam się podoba, a może chcielibyście coś zmienić? Jakie nowe atrakcje widzielibyście podczas kolejnej edycji Zimowego Narodowego?