Archiwum 2017

28 lutego 2017
Topimy lody!!! Ostatni tydzień Zimowego Narodowego!

Jeszcze tylko do 5 marca goście mogą skorzystać z największej zimowej atrakcji stolicy – Zimowego Narodowego! Do niedzieli włącznie można pojeździć na łyżwach, zjechać z górki lodowej, zagrać w curling, czy poszaleć na disco lodowisko. Na zakończenie projektu organizatorzy przygotowali wyjątkową promocję -50% na bilety normalne na lodowiska w ramach akcji „Topimy lody”.

28 lutego 2017
Napis "Chwała Bohaterom" na elewacji PGE Narodowego

W środę 1 marca na elewacji PGE Narodowego w związku z obchodami Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", wyświetlony zostanie napis "Chwała Bohaterom".

28 lutego 2017
Obejrzyj oficjalny trailer KSW Colosseum

27 maja PGE Narodowy wypełnią po brzegi najwierniejsi fani mieszanych sztuk walki. Federacja KSW prezentuje oficjalny trailer KSW 39 Colosseum. Zobacz video!

28 lutego 2017
Mistrzowie Białego Orlika na Zimowym Narodowym

2 marca na Zimowym Narodowym odbędzie się V Ogólnopolski Turniej „Mistrzowie Białego Orlika” organizowany przez Stowarzyszenie Sport 7 Mariusza Czerkawskiego.

28 lutego 2017
Mazowiecka Liga Bladecrossa dla dzieci

Już 4 marca o godz. 14:00 odbędzie się ostatni event rolkarski na skateparku. Wszystkich miłośników i pasjonatów zapraszamy do odwiedzenia Skateparku Zimowego Narodowego.

27 lutego 2017
III CZERKAWSKI CUP NA ZIMOWYM NARODOWYM

Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym to Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja na Lodzie organizowany przez Stowarzyszenie Sport 7, którego prezesem jest Mariusz Czerkawski.

27 lutego 2017
Czerkawski Cup ponownie na PGE Narodowym

Czerkawski Cup 1 marca po raz trzeci zagości na PGE Narodowym, w ramach Zimowego Narodowego. To ogólnopolski turniej mini hokeja na lodzie organizowany przez Stowarzyszenie Sport 7, którego prezesem jest Mariusz Czerkawski.

27 lutego 2017
Bracia Fajferowie będą kibicować Zmarzlikowi i Pawlickiemu

Bracia Jacek i Wojciech Fajferowie pojadą 13 maja na PZM Warsaw FIM SGP of Poland w ramach akcji "Z minitoru na PGE Narodowy". Młodzi żużlowcy JUST FUN GUKS Speedway Wawrów bilety już mają, przekazał je im osobiście Bartosz Zmarzlik.

27 lutego 2017
Topimy lody! Ostatni tydzień Zimowego Narodowego!

Jeszcze tylko kilka dni, do 5 marca, Zimowe Miasteczko zaprasza gości na super zabawę! Później topimy lody.

27 lutego 2017
Popek Monster vs Robert Burneika na KSW Colosseum

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników KSW Popek Monster, powróci do klatki na KSW 39 Colosseum, które już 27 maja obędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Podczas największej gali MMA w Europie naprzeciw ekscentrycznego rapera stanie niepokonany w MMA, niezwykle popularny kulturysta Robert Burneika.