Archiwum 2017

15 lutego 2017
Actimel z promocją loterii na Zimowym Narodowym

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią spotkania ze znajomymi na świeżym powietrzu i wypady za miasto. A gdyby tak wybrać się na wycieczkę nowym, wyjątkowym Mini Cabrio? Odważcie się wygrać Mini Cabrio z Actimelem! Zastanawiacie się, jak by było? Sprawdźcie to na Zimowym Narodowym!

15 lutego 2017
Elewacja przemówiła w Walentynki! Czy usłyszała "tak"?

"Wyjdziesz za mnie?" - to pytanie rozświetliło elewację PGE Narodowego, podczas wczorajszego Święta Zakochanych.

14 lutego 2017
Parkingi na Zimowym Narodowym!

14 lutego 2017
Kobiecy akcent na KSW Colosseum

Obok pojedynków mistrzowskich w męskich kategoriach wagowych, na KSW Colosseum na PGE Narodowym kibice zobaczą również niezwykle ciekawe starcie o pas w dywizji żeńskiej. 27 maja Brazylijka Ariane Lipski i Rumunka Diana Belbita, powalczą o pierwszy w historii pas KSW w wadze muszej – do 57 kilogramów.

13 lutego 2017
I LOVE SPEEDWAY na PGE Narodowym

Kochasz żużel? Pokaż to 14 lutego przed PGE Narodowym i otrzymaj zaproszenia na 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

10 lutego 2017
20 urodziny Vivy! na Zimowym Narodowym!

Viva! obchodzi swoje 20 urodziny. Z tej okazji goście Zimowego Narodowego będą mogli wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez magazyn.

10 lutego 2017
KSW Colosseum: Khalidov-Mańkowski walką wieczoru!

27 maja Galę KSW Colosseum na PGE Narodowym uświetni walka dwóch championów - największej gwiazdy MMA Mameda Khalidova z mistrzem KSW Borysem Mańkowskim.

10 lutego 2017
Z minitoru na PGE Narodowy

Patryk Dudek odwiedził wczoraj w domu zawodnika Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego, Wiktora Przyjemskiego. Wręczył młodemu adeptowi speedwaya zaproszenia na PZM Warsaw FIM SGP of Poland, które 13 maja odbędzie się na PGE Narodowym. To początek akcji Polskiego Związku Motorowego "Z minitoru na PGE Narodowy".

10 lutego 2017
Sebastian Mila ambasadorem turnieju dla dzieci "Świat Piłki Czeka"

W ramach Międzynarodowych Targów Piłkarskich "Świat Piłki", rozegrany zostanie turniej dla dzieci "Świat Piłki Czeka", którego ambasadorem jest reprezentant Polski w piłce nożnej i zawodnik Lechii Gdańsk - Sebastian Mila.

09 lutego 2017
Promocyjne ceny biletów na Zimowy Narodowy

Z okazji ferii specjalne karnety na lodowisko!