Archiwum 2017

09 lutego 2017
Bartosz Zmarzlik odpowiadał na pytania kibiców

Podczas pobytu na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Szklarskiej Porębie Bartosz Zmarzlik odpowiadał na pytania kibiców skierowane do niego w internecie.

08 lutego 2017
Daj się zderbować!

Już 11.02 Warsaw Hellcats Roller Girls poprowadzą warsztaty z roller derby na Skateparku Zimowego Naodowego!

06 lutego 2017
Gość specjalny Międzynarodowych Targów Piłkarskich "Świat Piłki"

Wybitny reprezentant Polski i były zawodnik Realu Madryt Jerzy Dudek, będzie gościem Międzynarodowych Targów Piłkarskich "Świat Piłki", które 7-9 kwietnia odbędą się na PGE Narodowym. Fani będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia, uzyskać podpis na jednej z książek Jerzego Dudka, a także wziąć udział w specjalnym spotkaniu z piłkarzem.

03 lutego 2017
Piotr Pawlicki odpowiadał na pytania kibiców

Przygotowującego się do drugiego sezonu w cyklu Grand Prix, Piotra Pawlickiego zapytaliśmy w imieniu kibiców o słynnego różowego "malucha", szybką jazdę samochodem oraz plany przed nadchodzącymi rozgrywkami. Wszystko w ramach cyklu #zapytajPawlickiego.

03 lutego 2017
Koniec aukcji miejsca VIP podczas gali KSW Colosseum na PGE Narodowym

Kwotą 5 600 zł zakończyła się licytacja ekskluzywnych miejsc VIP na galę KSW Colosseum, które spółka PL.2012+, operator PGE Narodowego, przekazała na tegoroczną licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzca aukcji już 27 maja weźmie udział w najważniejszej imprezie MMA tego roku w Polsce. Tego dnia na PGE Narodowym odbędą się walki największych gwiazd KSW.

03 lutego 2017
Poznaj nowe trasy wycieczek

Przygotowaliśmy dla Was nową i bogatszą ofertę wycieczek po PGE Narodowym. Już od 1 marca trasę piłkarza zastąpią "Piłkarskie emocje", trasa ekskluzywna zmieni swoją nazwę na "Poczuj się jak VIP", a pod hasłem "Dotknij historii" znajdziecie dawną trasę historyczną. Dodatkowo wprowadzone zostały 4 zupełnie nowe trasy: PGE Narodowy dla juniora, PGE Narodowy dla seniora, Ekspresowy PGE Narodowy i Lekcja historii.

03 lutego 2017
Bilety na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że ustalona została struktura cen biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017. Inaugurujący mistrzostwa Starego Kontynentu mecz Polska - Serbia odbędzie się 24 sierpnia 2017 r. na PGE Narodowym.

02 lutego 2017
Walentynkowe zwiedzanie dla zakochanych

Szukasz wyjątkowego pomysłu na udane walentynki? Przyjdź ze swoją sympatią na PGE Narodowy! Przygotowaliśmy dla Was specjalną Walentynkową Trasę Ekskluzywną. Podczas wycieczki zobaczysz m.in. trybuny areny, szatnię piłkarską, płytę stadionu i centrum medialne, a na koniec wzniesiesz toast lampką wina w jednej z Lóż VIP.

31 stycznia 2017
Wielkie piłkarskie święto na PGE Narodowym

Wszystkich miłośników piłki nożnej zachęcamy do udziału w pierwszych w Polsce i Europie targach poświęconych tej dyscyplinie sportu. Przyjdź na Międzynarodowe Targi Piłkarskie "Świat Piłki", które już 7-9 kwietnia odbędą się na PGE Narodowym.

31 stycznia 2017
Polscy żużlowcy trenowali w górach

Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Patryk Dudek i Piotr Pawlicki zakończyli pobyt na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Szklarskiej Porębie. Zobacz materiał video ze zgrupowania.