Archiwum 2017

31 stycznia 2017
Dom Inteligentny i Strefa Designu ewa & wnętrze 2017 ponownie w Warszawie

Nowoczesny dom to coś więcej niż ładnie i funkcjonalnie urządzona przestrzeń. To także zaawansowane technologie, które podnoszą komfort naszego życia.

30 stycznia 2017
Gala Człowieka Roku "Gazety Polskiej" na PGE Narodowym

Podczas uroczystej gali Człowieka Roku "Gazety Polskiej" na PGE Narodowym, główną nagrodę otrzymał wicepremier Mateusz Morawiecki. Nagroda Człowieka Roku Klubów "Gazety Polskiej" trafiła w ręce premier Beaty Szydło. Profesor Sławomir Cenckiewicz został wyróżniony nagrodą im. Grzegorza I Wielkiego.

30 stycznia 2017
Skorzystaj z audioprzewodnika odwiedzając PGE Narodowy

Wybierasz się na punkt widokowy na PGE Narodowym? Jeśli nie chcesz skorzystać z pomocy przewodników, wypożycz audioprzewodnik. Przeżyj niesamowitą przygodę zwiedzając PGE Narodowy, a przy okazji dowiedz się najciekawszych rzeczy, o najbardziej interesującym obiekcie w Polsce.

30 stycznia 2017
"Zima w mieście" na PGE Narodowym

Nie masz pomysłu na ferie zimowe? A może chciałbyś poświęcić swój wolny czas na zwiedzenie wyjątkowego miejsca jakim jest PGE Narodowy? Nie zwlekaj i wybierz jedną z tras po najciekawszym obiekcie w Polsce.

30 stycznia 2017
Klubowe Mistrzostwa Świata w Polsce

Polska oferta na organizację FIVB Klubowych Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn została przyjęta przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej. Turniej odbędzie się w terminie 11-17 grudnia tego roku.

30 stycznia 2017
Zmiana godzin otwarcia punktu widokowego w dniu 30 stycznia 2017 roku

W poniedziałek 30 stycznia 2017 roku nie będzie dostępne zwiedzanie stadionu poza wejściem na punkt widokowy, który będzie czynny do godz. 13.30. Wstęp na punkt widokowy jest możliwy do godziny 13.00. Przepraszamy za zmianę w harmonogramie.

27 stycznia 2017
II Narodowy Kongres Żywieniowy na PGE Narodowym

PGE Narodowy gości dziś uczestników II Narodowego Kongresu Żywieniowego "Żywność i żywienie w prewencji i leczeniu chorób - postępy 2016".

26 stycznia 2017
ICE BOUNCE na Zimowym Narodowym!

TEGO JESZCZE NIE BYŁO! Już w najbliższą środę, 1 lutego o godzinie 19:30 odbędzie się klubowa impreza na łyżwach w rytmach house na Zimowym Narodowym. Imprezę poprowadzą doskonale znani warszawskim klubowiczom dje - Monky&Saineer!

26 stycznia 2017
Imiona zakochanych na elewacji PGE Narodowego

Jest jeden taki dzień w roku, w którym w sposób szczególny chcemy powiedzieć drugiej osobie, jak bardzo nam na niej zależy. PGE Narodowy również włącza się w święto zakochanych i oddaje do dyspozycji swoją elewację!

26 stycznia 2017
Korzystaj ze zniżek ze swoją kartą sportową!

Sprawdź czy Twoja karta umożliwia do skorzystania ze zniżki.