Archiwum 2017

26 stycznia 2017
Bilety na EUROVOLLEY POLAND 2017

W piątek 27 stycznia do sprzedaży trafi kolejna transza biletów na półfinały i mecze o medale.

26 stycznia 2017
Z podkarpacia na PGE Narodowy

Na Podkarpaciu jest spora grupa kibiców, którzy 13 maja stawią się na PGE Narodowym, aby dopingować polskich reprezentantów. W regionie podkarpackim sprzedało się ponad 5 procent biletów, spośród ponad 30 tysięcy, które już rozeszły się na 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

25 stycznia 2017
VERVA Street Racing wygrywa w międzynarodowym konkursie "Eventex"

VERVA Street Racing z pierwszą nagrodą w kategorii Best Sporting Event, w międzynarodowym konkursie "Eventex". Od 2013 roku impreza organizowana jest na PGE Narodowym.

25 stycznia 2017
Studenci FIFA/CIES Sport Management Programme z prestiżową nagrodą

Trzech studentów Akademii Leona Koźmińskiego zwyciężyło w prestiżowym konkursie "Award of the 2017 FIFA/CIES International University Network Prize". PGE Narodowy jest partnerem kierunku w Polsce.

24 stycznia 2017
Ślązacy pojadą na Grand Prix do Warszawy

W województwie śląskim rośnie zainteresowanie żużlem. Podobnie jak przed rokiem, na 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym wybiera się szeroka grupa kibiców. Aktualnie w województwie śląskim sprzedano ponad 10 procent z całej puli wejściówek.

23 stycznia 2017
Symulacje działań wojennych na PGE Narodowym

Od poniedziałku na PGE Narodowym po raz pierwszy w Polsce rozgrywana jest symulacja współczesnego konfliktu zbrojnego na terenie Europy "War game. HEGEMON Baltic Campaign". W grze bierze udział m.in. Generał Philip M. Breedlove, były dowódca sił NATO w Europie.

23 stycznia 2017
Zimowy w rytmach latino!

¡¡Hola chicos y chicas!! Habla Español? Nie musisz! Poczuj lato tej zimy! Już w najbliższy czwartek, 26 stycznia o godz. 19:30, odbędzie się największa „la gozadera” w Polsce. Specjalnie dla gości Zimowego Narodowego organizatorzy przygotowali wyjątkową imprezę na łyżwach o gorącej nazwie „Zimowy w rymach latino!”.

21 stycznia 2017
Karmelowa rzeźba na Zimowym Narodowym!

Wielka, czekoladowa rzeźba przyciągnęła wielu smakoszy

21 stycznia 2017
PGE Narodowy dla fundacji im. prof. Zbigniewa Religi

Podczas piątkowego wieczoru w Centrum Olimpijskim w Warszawie, goście gali magazynu "Businesswoman & life" mogli podziwiać wyjątkowe fotografie, zrealizowane na potrzeby Kalendarza Gwiazd 2017 - na rzecz fundacji rozwoju kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

20 stycznia 2017
Normalny obywatel Bartosz Zmarzlik

Brązowy medalista Mistrzostw Świata w żużlu, gościł dziś w Warszawie w związku z promocją 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, które już 13 maja odbędzie się na PGE Narodowym.