Archiwum 2017

14 listopada 2017
Zostań kierownikiem odcinka na PGE Narodowym

Chcesz rozpocząć pracę jako kierownik odcinka stewardingu na PGE Narodowym i uczestniczyć w najważniejszych imprezach na arenie? Nie zwlekaj i wyślij CV!

14 listopada 2017
Odwiedź sportową siedzibę Świętego Mikołaja

Chcesz w tym roku w nietypowy sposób wręczyć prezent najmłodszym? 1 grudnia na PGE Narodowym uruchamiamy specjalną atrakcję dla grup zorganizowanych, którą jest – "Mikołajkowa trasa piłkarza"!

13 listopada 2017
Policja zdobyła Puchar Prezesa PGE Narodowego

Reprezentacje Kancelarii Prezydenta, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Policji oraz PGE Narodowego wzięły udział w I Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa PGE Narodowego. Pierwsze miejsce zajęli przedstawiciele Polskiej Policji.

10 listopada 2017
Polska i Urugwaj remisują w Warszawie

Bezbramkowym remisem zakończył się towarzyski mecz FIFA między reprezentacjami Polski i Urugwaju. Biało-Czerwoni mieli przewagę nad rywalem przez znaczna część meczu, mimo, że na boisku - zgodnie z zapowiedziami - nie pojawił się Robert Lewandowski. Podczas spotkania z grą w barwach narodowych pożegnał się bramkarz Artur Boruc.

10 listopada 2017
Biało-Czerwoni pożegnali Boruca

Na chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę meczu towarzyskiego Polska-Urugwaj z murawy zszedł Artur Boruc, który w trakcie tego spotkania po raz ostatni wystąpił jako bramkarz Biało-Czerwonych. Piłkarz rozegrał z Reprezentacją Polski 65 meczów.

10 listopada 2017
Wolontariat podczas meczu Polska-Urugwaj

To już ostatnia odsłona wolontariatu na PGE Narodowym w roku 2017. Towarzyski mecz piłkarski Polska-Urugwaj.

07 listopada 2017
Jubileuszowe Audio Video Show

W tym roku największe w Polsce targi sprzętu "Audio Video Show" obchodzą jubileusz 20-lecia swojego istnienia. Impreza odbędzie się w dniach 17-19 listopada na PGE Narodowym. Dodatkowo odwiedzający będą mogli nabyć najlepsze płyty winylowe, w niezwykle atrakcyjnych cenach.

06 listopada 2017
Asystent Kibica na towarzyski mecz reprezentacji Polski z Urugwajem

Polska oraz Urugwaj zmierzą się w piątek 10 listopada na PGE Narodowym w Warszawie. Towarzyski mecz FIFA zostanie rozegrany o godzinie 20.45. Bramy areny zostaną otwarte o godz. 17.45. Więcej informacji na tema wydarzenia znajduje się w Asystencie Kibica przygotowanym przez PZPN.

06 listopada 2017
Sezon biegówkowy otwarty

W miniony weekend wszyscy miłośni sportów alpejskich mogli spróbować swoich sił podczas imprezy "Biegówkowy PGE Narodowy". Wydarzenie odbywało się na terenach zewnętrznych areny, a do jego przygotowania wykorzystano m.in. jedenaście tirów wyprodukowanego na miejscu śniegu!

04 listopada 2017
Kongres Polski Razem Zjednoczonej Prawicy

PGE Narodowy jest miejscem nie tylko największych wydarzeń sportowych i rozrywkowych, ale także biznesowych i politycznych. Biznes klub, galeria wystawiennicza czy centrum konferencyjne to przestrzenie coraz częściej wybierane na organizację najważniejszych wydarzeń w Warszawie.