Archiwum 2017

03 listopada 2017
Zorganizuj świąteczne spotkanie na PGE Narodowym

Zaproś gości na wyjątkowe spotkanie świąteczne w ekskluzywnej Loży VIP i podaruj im wieczór pełen radosnych emocji! Największe miasteczko zimowe w Polsce: lodowiska, górka lodowa, tor do curlingu, a do tego specjalne menu świąteczne przygotowane przez szefów kuchni Sodexo Prestige.

30 października 2017
Poznaj atrakcje SNOW EXPO 2017

Skocznia narciarska dla dzieci, symulator dla dorosłych, pokazy mody dla kobiet, tor biegówkowy dla wszystkich! Oprócz tego spotkania ze sportowcami, trenerami, fachowcami i... góralami.

30 października 2017
Patriotyczne śpiewanie na PGE Narodowym

Festyn Historyczno-Muzyczny Pamięci "Walczącym o Niepodległość" oraz I Międzynarodowy Festiwal Pieśni Pamięci "Walczącym o Niepodległość" to wydarzenia zorganizowane w hołdzie wszystkim, którzy przez dziesiątki lat działali na rzecz niepodległości Polski.

28 października 2017
Bilety na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Na PGE Narodowym w Warszawie znów gościć będą najlepsi żużlowcy. 12 maja rozegrana zostanie czwarta edycja największych i najważniejszych zawodów żużlowych na świecie, które co roku gromadzą najwięcej kibiców. Bilety można kupować już od 29 zł.

27 października 2017
PGE Narodowy z Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju

Spółka PL.2012+ została wyróżniona Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju w kategorii Innowacyjna Firma za połączenie biznesu i działań społecznych, CSRowych. Nagrody wręczono podczas II Forum Inteligentnego Rozwoju w Jasionce koło Rzeszowa.

27 października 2017
Dyplomy CIES/FIFA Sport Management Programme rozdane

W zeszłą sobotę w Akademii Leona Koźmińskiego odbyła się uroczysta graduacja studentów CIES/FIFA Sport Management Programme rocznika 2016/2017.

27 października 2017
Wyślij zdjęcie z Gollobem i wygraj zaproszenie na SGP na PGE Narodowym

Polski Związek Motorowy ogłosił konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na 2018 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym, a przy okazji zrobić miłą niespodziankę Tomaszowi Gollobowi.

25 października 2017
Ministrowie Transportu na PGE Narodowym

Na PGE Narodowym trwa II Spotkanie Ministrów Transportu i Biznes Forum Europy Środkowo-Wschodniej i Chin. Wśród obecnych gości jest m.in. premier Beata Szydło, która wystąpiła na początku spotkania.

25 października 2017
Parking na mecz Polska-Urugwaj

Już 10 listopada drużyna Adama Nawałki rozegra na PGE Narodowym mecz towarzyski z reprezentacją Urugwaju. Wybieracie się na to wydarzenie samochodem? Specjalnie dla naszych gości uruchomiliśmy płatny parking na błoniach PGE Narodowego.

24 października 2017
Wystawa zagrożonych gatunków zwierząt

"National Geographic Photo Ark. Największa wystawa zagrożonych gatunków" prezentująca wybrane zdjęcia fotografa i członka Towarzystwa National Geographic Joela Sartore będzie dostępna na PGE Narodowym w Warszawie już od 24 października. Ekspozycja jest częścią projektu Photo Ark, mającego na celu podniesienie świadomości o problemie ginących gatunków i zachęcenie do zaangażowania się w ich ochronę.