Archiwum 2017

19 października 2017
Zimowy Narodowy startuje już w grudniu!

2 grudnia rusza jubileuszowa 5. edycja Zimowego Narodowego. Na płytę PGE Narodowego powróci Zimowe Miasteczko, lodowiska, górka lodowa i wiele innych atrakcji. Dodatkowo dla wszystkich miłośników rolek i deskorolek, powstanie kryty skatepark na parkingu podziemnym PGE Narodowego.

13 października 2017
Wyjątkowy film o lataniu nakręcony na PGE Narodowym

"Stadium Of The Wings" z udziałem pilotów Polskiej Kadry Motoparalotniowej to fascynujący film, który powstał pod dachem PGE Narodowego. Piloci spełnili swoje marzenie i udowodnili, że "niemożliwe" nie istnieje - latali w obiekcie zamkniętym, gdy na zewnątrz padał deszcz.

11 października 2017
Kolejni sportowcy dołączą do "Team 100"

Ministerstwo Sportu i Turystki poinformowało na dzisiejszej konferencji prasowej na PGE Narodowym, o poszerzeniu zainaugurowanego w czerwcu programu wsparcia rozwoju młodych perspektywicznych polskich sportowców. Do grupy "Team 100" zostanie włączonych kolejnych 25 zawodników.

08 października 2017
Polacy wygrywają z Czarnogórą!

Wynikiem 4:2 zakończył się ostatni mecz w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Drużyna Adama Nawałki triumfuje na PGE Narodowym i zapewnia sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw w Rosji!

04 października 2017
Mecz Polska-Czarnogóra: informator

Już w tę niedzielę drużyna Adama Nawałki zmierzy się z Reprezentacją Czarnogóry, w ostatnim meczu eliminacji Mistrzostw Świata 2018, które w przyszłym roku odbędą się w Rosji. Wybierasz się na mecz? Sprawdź najważniejsze informacje!

03 października 2017
Zagraj z mistrzami na PGE Narodowym

Już 14 października spotykamy się na PGE Narodowym, który zamieni się w pingpongowe centrum Polski. Tego dnia w Biznes Klubie oraz na promenadzie wewnętrznej najpiękniejszej areny w naszym kraju, na prawie 90 stołach do ping ponga odbędzie się największy w Polsce otwarty turniej dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym.

03 października 2017
Debata FIFA/CIES Sport Management Programme 2017

Na PGE Narodowym odbyła się już IV debata w ramach studiów z Akademią Leona Koźmińskiego. Na tegorocznym spotkaniu z cyklu FIFA/CIES Sport Management Programme poruszano kwestie budowy silnej marki i płynących z niej korzyści.

03 października 2017
Zostań kierownikiem odcinka lub stewardem na PGE Narodowym

Chcesz rozpocząć pracę jako kierownik odcinka lub steward na PGE Narodowym i uczestniczyć w najważniejszych imprezach na arenie? Nie zwlekaj i wyślij CV!

28 września 2017
Narodowy Dzień Sportu - parking na błoniach

Już 7 października spotykamy się ponownie na pikniku rodzinnym na błoniach PGE Narodowego, w ramach V edycji Narodowego Dnia Sportu. Wybierasz się na imprezę samochodem lub motocyklem? Specjalnie dla naszych gości uruchomiliśmy płatny parking na błoniach areny.

27 września 2017
Parking na mecz Polska-Czarnogóra

Wybierasz się na mecz Polska-Czarnogóra? Dla wszystkich zmotoryzowanych uruchomiliśmy płatny parking na błoniach PGE Narodowego.