Archiwum 2017

24 września 2017
50 tysięcy fanów disco i dance na PGE Narodowym!

Tegoroczna edycja imprezy Roztańczony PGE Narodowy zgromadziła na PGE Narodowym aż 50 tysięcy fanów muzyki tanecznej. Na scenie pojawili się m.in. Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Alvaro Soler, zespół Weekend, MiG, Boys i wielu innych.

20 września 2017
Brak parkingu na Roztańczony PGE Narodowy 2017

Ze względu na odbywające się przez 3 dni targi na błoniach PGE Narodowego informujemy, że nie uruchamiamy płatnego parkingu na Roztańczony PGE Narodowy.

19 września 2017
Przedłużamy sezon gokartowy

Ze względu na liczne zapytania, Kartingowy Narodowy wydłuża czas funkcjonowania toru. Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy promocję dla naszych gości.

14 września 2017
Roztańczony PGE Narodowy 2017 - informator dla fanów

Już w najbliższą sobotę gwiazdy muzyki disco i dance wystąpią dla Was podczas kolejnej edycji imprezy "Roztańczony PGE Narodowy". Na scenie na PGE Narodowym zobaczymy m.in. Alvaro Soler, zespół Boys, Weekend, MiG, After Party i wielu innych. Wybieracie się na wydarzenie? Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące imprezy!

14 września 2017
Parking na błoniach i P&R - wyłączenia

Ze względu na odbywające się na terenach PGE Narodowego wydarzenia, informujemy o wyłączeniach parkingu na błoniach i parkingu "Parkuj i Jedź".

11 września 2017
OSCE Human Dimension Implementation Meeting na PGE Narodowym

PGE Narodowy gości dziś ambasadorów państw Europy i państw współpracujących z OBWE. Organizatorem spotkania jest Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE, w ramach OSCE Human Dimension Meeting.

08 września 2017
Sara, uczennica liceum, mieszkanka Warszawy

08 września 2017
Wolontariat podczas meczu Polska-Czarnogóra

Ostatnia odsłona eliminacyjnego spektaklu z udziałem naszej reprezentacji.

07 września 2017
PGE Narodowy włącza się do akcji BohaterON

BohaterON - włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej, która ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im bezpłatnych kartek dystrybuowanych na terenie całego kraju.

07 września 2017
Wynajmij własną roztańczoną Lożę VIP

Największe gwiazdy muzyki tanecznej, profesjonalna infrastruktura techniczna, rozrywka na światowym poziomie - to właśnie Roztańczony PGE Narodowy! Wynajmij Lożę VIP i ciesz się wydarzeniem na najwyższym poziomie.