Archiwum 2017

24 sierpnia 2017
Ceremonia Otwarcia LOTTO Eurovolley Poland 2017 - zobacz zdjęcia

Widowiskową ceremonią otwarto LOTTO Eurovolley Poland 2017. Pierwszy mecz rozegrają reprezentacje Polski i Serbii. Pieczę nad Ceremonią Otwarcia mistrzostw sprawowali choreograf Agustin Egurrola i reżyser Konrad Smuga.

23 sierpnia 2017
Zobacz zdjęcia z przygotowań do LOTTO Eurovolley Poland 2017

Około 62 tysięcy osób obejrzy ceremonię oraz mecz otwarcia LOTTO Eurovolley Poland 2017 na PGE Narodowym. Na płycie areny wybudowano boisko, na którym zmierzą się reprezentacje Polski i Serbii. Pole gry otoczone jest dodatkowymi trybunami, które umożliwią udział tak dużej liczby kibiców w meczu.

23 sierpnia 2017
Michał Kubiak: Czekamy na ten mecz z niecierpliwością

Już jutro Ceremonia i Mecz Otwarcia LOTTO Eurovolley Poland 2017 na PGE Narodowym. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, dziennikarze mieli okazję porozmawiać z trenerami i kapitanami reprezentacji Polski i Serbii. 

22 sierpnia 2017
Jacek, uczeń liceum, mieszkaniec Warszawy

22 sierpnia 2017
Kosmiczna Ceremonia i Mecz Otwarcia LOTTO Eurovolley Poland 2017

Zaledwie dwa dni dzielą nas od największej siatkarskiej imprezy w Europie. Już w czwartek na PGE Narodowym Reprezentacja Polski zmierzy się z Serbami, w Meczu Otwarcia LOTTO Eurovolley Poland 2017. Szczegóły Ceremonii Otwarcia zdradzili na dzisiejszej konferencji zaproszeni goście, a wśród nich m.in. choreograf Agustin Egurrola i reżyser Konrad Smuga.

18 sierpnia 2017
Informator dla kibiców na LOTTO EUROVOLLEY Poland 2017

24 sierpnia 2017 roku na PGE Narodowym Ceremonią i Meczem Otwarcia zainaugurowane zostaną CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Na trybunach wokół boiska i w koronie obiektu zasiądzie ponad 60 000 kibiców.

18 sierpnia 2017
Bilety na LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 są jeszcze dostępne!

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że są jeszcze dostępne bilety na wyjątkowe Ceremonię i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE narodowym. I to w najbardziej atrakcyjnych sektorach trybuny bezpośrednio okalającej boisko!

16 sierpnia 2017
Parking na Ceremonię i Mecz Otwarcia LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

Reprezentacje Polski i Serbii zmierzą się w meczu rozpoczynającym rozgrywki LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym. Ich spotkanie poprzedzi ceremonia otwarcia mistrzostw. Dla wszystkich kibiców, którzy wybierają się na to wydarzenie swoimi autami, przygotowaliśmy płatny parking na błoniach areny.

15 sierpnia 2017
35 tysięcy kibiców lekkoatletyki na PGE Narodowym

Około 35 tysięcy widzów obejrzało kolejną edycję LOTTO Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej na PGE Narodowym. Wśród gwiazd lekkoatletyki można było ujrzeć m.in. Mistrzów Świata z Londynu - Anitę Włodarczyk i Pawła Fajdka. Zobacz fotorelację z wydarzenia!

15 sierpnia 2017
Drifterzy Charytatywnie i Festiwal Food Trucków - parking dla gości

Już 19 sierpnia na błoniach PGE Narodowego rusza kolejna, trzecia edycja imprezy charytatywnej Drifterzy Charytatywnie 3. Na scenie muzycznej zobaczymy m.in. Popka Monstera i KaRRambe. Oprócz tego, wszyscy fani "Żarcia na Kółkach" będą mogli wypróbować najlepsze potrawy, z różnych zakątków świata. Wybierasz się na obie imprezy samochodem? Specjalnie dla naszych gości uruchomiliśmy płatny parking na błoniach PGE Narodowego.