Archiwum 2017

11 sierpnia 2017
Gwiazdy na konferencji przed memoriałem Kamili

Dzisiejsza konferencja przed LOTTO Warszawskim Memoriałem Kamili Skolimowskiej zgromadziła wielu dziennikarzy, w tym najlepszych polskich lekkoatletów. Wśród zaproszonych sportowców znaleźli się Mistrzyni Świata z Londynu Anita Włodarczyk i nasz najlepszy dyskobol Piotr Małachowski.

10 sierpnia 2017
LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej - informator dla kibiców

15 sierpnia powitamy na płycie PGE Narodowego najlepszych polskich lekkoatletów. Tuż po Mistrzostwach Świata w Londynie, na naszej arenie odbędzie się największa impreza lekkoatletyczna w Polsce. Wybierasz się na LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej? Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami!

10 sierpnia 2017
Parking na LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej

15 sierpnia na PGE Narodowym powitamy najlepszych polskich i zagranicznych lekkoatletów, którzy wezmą udział w LOTTO Warszawskim Memoriale Kamili Skolimowskiej. Wybieracie się na memoriał samochodem? Z tej okazji przygotowaliśmy parking na błoniach PGE Narodowego.

10 sierpnia 2017
Ekstremalny PGE Narodowy znowu w akcji!

Chcesz poczuć wyjątkową dawkę adrenaliny? Przyjdź i wypróbuj najbardziej ekstremalną atrakcję na PGE Narodowym!

07 sierpnia 2017
LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej - tak było rok temu!

Przed nami kolejna edycja LOTTO Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej, który w ubiegłym roku zgromadził prawie 30 tysięcy widzów na trybunach PGE Narodowego. Podczas memoriału mogliśmy podziwiać najlepszych lekkoatletów i ich wybitne wyniki, takie jak rekord świata w rzucie młotem (82,98 metra), ustanowiony przez Anitę Włodarczyk.

07 sierpnia 2017
Audiodeskrypcja na LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej

Podczas wydarzeń na PGE Narodowym komentatorzy podają na żywo wszystkie cenne informacje - od ubioru zawodników, ich ustawienia na boisku, po mimikę trenera. To wszystko odbywa się za pomocą audiodeskrypcji. Usługa ta będzie dostępna również w trakcie LOTTO Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej, który już 15 sierpnia zagości na PGE Narodowym.

02 sierpnia 2017
Bilety PREMIUM za 499 zł netto!

Ostatnie bilety PREMIUM na ceremonię i mecz otwarcia Eurovolley Poland 2017! Kupisz je przez internet w sklepie areny pod adresem sklep.pgenarodowy.pl. Daj się porwać siatkarskim emocjom na PGE Narodowym.

02 sierpnia 2017
Monika Lewczuk w duecie z Alvaro Soler

Współautorka utworu "Libre", polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i była modelka Monika Lewczuk, wystąpi podczas najbardziej roztańczonej imprezy w Polsce. Już 23 września zobaczymy ją w duecie z Alvaro Soler na PGE Narodowym.

26 lipca 2017
Poznaliśmy pary 1/16 finału Pucharu Polski

We wtorek na PGE Narodowym odbyło się losowanie par 1/16 finału Pucharu Polski i drabinkę dalszych rozgrywek. Przedstawicielami ze strony Polskiego Związku Piłki Nożnej byli Sekretarz Generalny Maciej Sawicki oraz Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych Łukasz Wachowski. Rozlosowane pary zmierzą się ze sobą w terminie 8-10 sierpnia.

24 lipca 2017
Gwiazdy lekkoatletyki powracają na PGE Narodowy

Już 15 sierpnia trybuny PGE Narodowego wypełnią po brzegi kibice, którzy będą mogli podziwiać poczynania najlepszych polskich i zagranicznych lekkoatletów. Na największej polskiej arenie, podczas kolejnej edycji LOTTO Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej, zobaczymy m.in. Anitę Włodarczyk, Konrada Bukowieckiego czy Piotra Małachowskiego. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!