Jesienią biegamy z New Balance

Zapraszamy do wspólnego biegania na dystansie 5 km po promenadzie wokół PGE Narodowego. Spotykamy się w każdy wtorek, począwszy od 4 września aż do końca roku, o godz. 20.00 przy Recepcji Głównej. Wejście bramą nr 1. Wstęp bezpłatny. 

Łapcie zniżki na Kartingowym Narodowym!

Wakacje się powoli kończą, ale nasze promocje jeszcze trwają! Tylko od 20 do 24 sierpnia w godzinach 13.00 – 22.00 będzie obowiązywać promocja na jazdy gokartem. W Happy Hours zapłacicie jedyne 35 zł zamiast 49 zł!

Odwiedź PGE Narodowy na koniec lata!

Już w najbliższy weekend w naszej ofercie wycieczek debiutują trasy: "PGE Narodowy dla Juniora" i "PGE Narodowy dla Seniora" dla klientów  indywidualnych. Do tej pory były one dostępne jedynie dla zorganizowanych grup. 

Piąte Mistrzostwa Burgerowe - poznaj wszystkich kandydatów!

W ten weekend na błoniach PGE Narodowego odbędzie się kolejny Festiwal Food Trucków, na których zostanie wybrana najlepsza mobilna burgerownia 2018 roku. Znani są już wszyscy kandydaci, którzy powalczą o to miano.

Uroczyste wesele czy kameralne przyjęcie? Wybór należy do Was!

Jeżeli właśnie zastanawiacie się, gdzie urządzić swoje wesele, to najlepszym wyborem będzie PGE Narodowy. Proponujemy Wam 1 z 2 luksusowych sal biznesowych, które możecie zaaranżować w dowolny sposób! Musicie tylko zdecydować, ilu gości zaprosicie – możemy przygotować skromne przyjęcie dla 100 osób lub wielkie wesele dla 600. 

Święto Wojska Polskiego na PGE Narodowym

Z okazji Święta Wojska Polskiego na błoniach PGE Narodowego odbył się Piknik Wojskowy "Służymy Niepodległej". Odwiedzający mogli podziwiać m.in. wojskowy sprzęt czy zobaczyć pokazy wyszkolenia wybranych jednostek.

Rodzinny piknik z Fundacją Instytutu Matki i Dziecka

W niedzielę 2 września o godzinie 9.30 zapraszamy na bezpłatny piknik rodzinny "Odważ się być zdrowym na PGE Narodowym". Podczas imprezy odbędzie się olimpiada sportowa oraz dwa biegi: "Zabiegana Mama" i "Wyprzedź Meningokoki".  

Youngtimer Warsaw - odwołane wydarzenie

W związku z organizacją Pikniku Wojskowego "Służymy Niepodległej" z okazji Święta Wojska Polskiego środowe spotkanie fanów czterech kółek w klasycznym wydaniu zostało odwołane. Najbliższe spotkanie odbędzie się 22 sierpnia, a wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny.

Druga edycja Pingpongowego PGE Narodowego

PGE Narodowy zamieni się w pingpongowe centrum nie tylko Polski, ale i całego świata! To za sprawą imprezy Pingpongowy PGE Narodowy, która odbędzie się już 1 września 2018 roku. Będzie to druga edycja wydarzenia na stadionie.

Ed Sheeran i noc spadających gwiazd na PGE Narodowym

W tę niedzielę od godziny 21:00 na niebie będziemy mogli obserwować spadające gwiazdy. Na PGE Narodowym w tym czasie pojawi się też inna gwiazda, ale muzyczna, jaką jest bez wątpienia Ed Sheeran.