Duże zainteresowanie SGP w Warszawie

Od czwartku trwa sprzedaż biletów na inaugurację żużlowego cyklu Grand Prix w sezonie 2019. Organizatorzy poinformowali, że na zawody, które 18 maja rozegrane zostaną na PGE Narodowym sprzedano 28 tys. wejściówek. 

PGE Narodowy podświetlony na 50. Urodziny Kinder

W najbliższą niedzielę, 14 października, PGE Narodowy będzie podświetlony z okazji wyjątkowego wydarzenia. Tego dnia właśnie na PGE Narodowym marka Kinder będzie obchodzić swoje 50. Urodziny! 

Znajdź wymarzoną pracę podczas Absolvent Talent Days

Planujesz swoją ścieżkę kariery zawodowej i zastanawiasz się, jaką firmę wybrać? Nie mogłeś trafić lepiej – przyjdź na październikowe targi pracy i praktyk na PGE Narodowym. Tutaj porozmawiasz z potencjalnym pracodawcą w nieformalnej atmosferze i dowiesz się więcej o najciekawszych ofertach pracy, na które będziesz mógł od razu aplikować! 

Listopadowe targi mieszkaniowe

W ostatni weekend listopada na PGE Narodowym odbędzie się finałowa edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, organizowanych przez Murator EXPO. Będzie to ostatnia szansa dla poszukujących własnego lokum, aby jeszcze w tym roku za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i z atrakcyjnym kredytem kupić mieszkanie lub dom. 

Informator na Kinder Urodziny

14 października na PGE Narodowym będziemy świętować 50. urodziny marki Kinder. Jeśli wybierasz się na to wydarzenie, koniecznie zapoznaj się z najważniejszymi informacjami. 

Ruszyła sprzedaż biletów na 2019 PZM Warsaw FIM SGP of Poland

Piąta edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrana 18 maja 2019 roku (początek o godz. 19.00). Na starcie zobaczymy czterech Polaków – pełnoprawnych uczestników rywalizacji o Indywidualne Mistrzostwo Świata: Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego, Patryka Dudka i Janusza Kołodzieja. Ponadto w zawodach weźmie udział dodatkowy reprezentant Polski z dziką kartą i dwóch rezerwowych.

Kolejna edycja Balu Seniora na PGE Narodowym

10 października na PGE Narodowym odbył się Bal Seniora, w który wzięło udział 230 osób. To już szósta edycja tego wydarzenia. 

Kinder Urodziny – ważne informacje organizacyjne

14 października wspólnie będziemy świętować 50. urodziny marki Kinder. Z tej okazji na PGE Narodowym odbywać się będą dwa typy wydarzeń: Strefa Zabaw oraz Koncert Pełen Marzeń. W związku z obowiązkową rezerwacją miejsc na każde z nich, na arenie będzie obowiązywać kilka bardzo ważnych organizacyjnych zasad.

Wynajmij powierzchnię biurową w najlepszej lokalizacji

Szukasz powierzchni biurowej do wynajęcia w najlepszej lokalizacji w stolicy? PGE Narodowy ma dla Ciebie atrakcyjną ofertę najmu najnowocześniejszych przestrzeni biznesowych w Warszawie.

"550 lat Sejmu" na elewacji PGE Narodowego w Warszawie

We wtorek 9 października na elewacji stadionu PGE Narodowego w związku z obchodami 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej wyświetlony zostanie napis "550 lat Sejmu". Wydarzenie ma związek z rocznicą sejmu walnego koronnego, który obradował w Piotrkowie Trybunalskim 9 października 1468 r., a więc dokładnie 550 lat temu. Ta data jest uznawana za początek polskiego parlamentaryzmu.