Uwaga na niedozwolone bilety na koncert Eda Sheerana!

Organizatorzy koncertów Eda Sheerana nie uznają żadnych biletów kupionych przez portale typu Viagogo, gdzie można wtórnie handlować zakupionymi wejściówkami. Informację o ograniczeniach biletowych na koncerty artysty podał brytyjski dziennik "The Guardian".

Biało-czerwona moc w Narodowej Strefie Kibica!

Reprezentacja Polski w pierwszym meczu na mundialu w Rosji przegrała z Senegalem 1:2, ale w Narodowej Strefie Kibica, fani Biało-Czerwonych pokazali prawdziwą moc! Na wydarzenie sprzedano blisko 40 tysięcy biletów.

Ostatnia szansa na bilety do Narodowej Strefy Kibica

Chcesz obejrzeć transmisję meczu Polska-Senegal w Narodowej Strefie Kibica wraz z dziesiątkami tysięcy innych fanów piłki nożnej? To ostatnia chwila, by kupić bilet! Strefa otwarta będzie od godziny 14.30, a mecz zaczyna się już o 17.00.

Reprezentacja Polski w Moskwie! Trening na Otkrytije Ariena

W poniedziałek o 10:30 reprezentacja Polski udała się do Moskwy na swój pierwszy mecz w fazie grupowej mistrzostw świata. Wieczorem Biało-Czerwoni odbyli także trening na stadionie Otkrytije Ariena, gdzie we wtorek zagrają z Senegalem. 

Tak powstaje scena na Narodową Strefę Kibica

Już jutro Biało-Czerwoni zmierzą się z Senegalem w swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata w Rosji. Wspólnie będziemy im kibicować w Narodowej Strefie Kibica, w której trwa budowa sceny z telebimami. 

The Color Run - informator dla uczestników

Już 17 czerwca The Color Run znowu zawita do Warszawy. Jeśli wybierasz się na to wydarzenie, koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Narodowa Strefa Kibica - informator

Wybieracie się na PGE Narodowy, żeby kibicować Biało-Czerwonym podczas ich pierwszego meczu na mundialu? Jeśli tak, to koniecznie zapoznajcie się z poniższymi informacjami. 

Mundial w Rosji oficjalnie rozpoczęty!

14 czerwca przed godziną 17.00 odbyła się oficjalna ceremonia otwarcia mistrzostw świata w Rosji. Kibice byli świadkami pięknego pokazu, który został uświetniony obecnością wielu gwiazd. 

Bilety na parking przed Narodową Strefą Kibica

19 czerwca spotykamy się na PGE Narodowym, aby kibicować Reprezentacji Polski w trakcie transmisji pierwszego meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji. Na błoniach PGE Narodowego tradycyjnie dostępny będzie parking dla gości. Właśnie ruszyła internetowa sprzedaż biletów postojowych.

Mundialowy hymn i gigantyczna flaga w Narodowej Strefie Kibica

Zespół Kombi wystąpi z piosenką "Polska drużyna" w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym. Utwór zwyciężył podczas koncertu "Przebój na Mundial" odbywającego się w ramach opolskiego festiwalu. Nad całością oprawy w Narodowej Strefie Kibica czuwa Duet Grzegorz Kułaga i Marek Magiera.