Archiwum 2018

30 grudnia 2018
Sylwester w tym roku nie na PGE Narodowym

W odniesieniu do informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej, przypominamy, że PGE Narodowy nie organizuje w tym roku imprezy sylwestrowej na błoniach obiektu.

23 grudnia 2018
Dzień żałoby narodowej

W związku z tragicznymi wydarzeniami w czeskiej kopali w Karwinie niedziela została ogłoszona dniem żałoby narodowej

21 grudnia 2018
Harmonogram PGE Narodowego w okresie świąt i Nowego Roku

Dbając o kondycję i dobre zdrowie, w okresie świątecznym i zaraz po nim, postarajcie się aktywnie spędzać czas. Sprawdźcie, z jakich atrakcji będziecie mogli skorzystać na PGE Narodowym.

20 grudnia 2018
Wycieczki po PGE Narodowym w drugi dzień świąt!

Chcesz aktywnie i ciekawie spędzić drugi dzień świąt razem z rodziną lub przyjaciółmi? Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po PGE Narodowym. Specjalnie dla Was arena będzie otwarta 26 grudnia!

20 grudnia 2018
Poczuj świąteczny klimat na Zimowym Narodowym!

Zbliża się ostatni przedświąteczny weekend. Dzięki atrakcjom zaplanowanym na ten czas przez Zimowy Narodowy, możemy przyjemnie i radośnie wejść w klimat świąt, prezentów i rodzinnej atmosfery. Już w piątek, 21 grudnia, o godz. 18.00 na tafli lodowiska na PGE Narodowym, tysiącem lampek rozbłyśnie kilkunastometrowa świąteczna choinka. 

20 grudnia 2018
Regulamin konkursu "Choinka"

19 grudnia 2018
Niezapomniane przyjęcie urodzinowe na PGE Narodowym

Marzysz o niezapomnianych urodzinach w wyjątkowym miejscu? Poznaj możliwości, jakie oferuje PGE Narodowym i zorganizuj imprezę urodzinową, która na długo zostanie zapamiętana przez Ciebie i Twoich gości.

19 grudnia 2018
Wpadnij na warsztaty skateparku Zimowego Narodowego

Jeśli na parkingu wita cię głośna muzyka oraz odgłos deskorolek uderzających o posadzkę, to znak, że jesteś na poziomie -4 PGE Narodowego, gdzie zlokalizowany jest skatepark. Sprawdź, jakie dodatkowe atrakcje przygotowali jego partnerzy.

18 grudnia 2018
Przegląd najważniejszych wydarzeń 2019 roku na PGE Narodowym

Być może u części z Was zima nie budzi większego entuzjazmu i na samą myśl o białym szaleństwie dostajecie gęsiej skórki. Jeśli zamiast wyjazdu na narty planujecie już przyszłe wakacje, jeśli do wiosny nie ruszycie się spod ciepłego koca  ten artykuł jest dla Was.

17 grudnia 2018
Skorzystaj z udogodnień, jakie daje mobilna aplikacja PGE Narodowego

Jeśli kiedykolwiek przebywając na stołecznej arenie, poczuliście się zagubieni, powinniście czym prędzej zainstalować aplikację mobilną PGE Narodowego. Aplikacja dostępna jest za darmo. Oto jej trzy największe zalety.