Wspieramy Tydzień Zdrowia Nastolatków

18 marca rozpoczął się Tydzień Zdrowia Nastolatków – akcja mająca na celu podniesienie świadomości zdrowotnej u adolescentów. 

W sobotę na godzinę zgasimy światło

24 marca PGE Narodowy przyłączy się do akcji promującej ideę ochrony środowiska. W tym dniu o godzinie 20.30 zostanie wyłączona elewacja obiektu w ramach akcji „Godzina dla Ziemi WWF”. 

Narodowy Kongres Rodziny na PGE Narodowym

Jednym z elementów oficjalnych obchodów Narodowego Dnia Życia jest Narodowy Kongres Rodziny, który 21 marca odbył się pod hasłem: „Niepodległa, Rodzinna”. Na PGE Narodowym z tej okazji zgromadzili się liderzy życia społecznego i politycznego. 

Weź udział w 13. PZU Półmaratonie Warszawskim

Bieg rozpocznie się 25 marca, czyli w niedzielę, o godz. 10.00 i obejmie dystans 21,097 km. Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się już prawie 16 tysięcy biegaczy, mimo że zapisy nadal jeszcze trwają. 

Poznajemy coraz więcej szczegółów Narodowej Gali Boksu

Kolejne znane twarze zaprezentują się na Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu". Poznajemy coraz więcej szczegółów związanych z wielką galą, która już 25 maja odbędzie się na PGE Narodowym. Nie może Cię tam zabraknąć!

Wyścig Inaugurujący 4. sezon toru - zapisy ruszyły!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wyścigu Time Attack, który rozpocznie sezon zawodów na naszym zewnętrznym torze asfaltowym – Kartingowy Narodowy na PGE Narodowym. 

Polska organizatorem mistrzostw świata do lat 20

Poznaliśmy pierwsze szczegóły mistrzostw świata U-20, które za rok odbędą się w Polsce. Pierwszy raz w historii turniej tej rangi zostanie zorganizowany w naszym kraju. Na konferencji prasowej w Loży Platynowej PGE Narodowego prezes PZPN Zbigniew Boniek wyjawił także nazwisko nowego selekcjonera kadry U-20.

Największa konferencja dla fanów fitness

Już w tę sobotę, czyli 24 marca, pasjonaci fitnessu i kulturystyki będą mogli spotkać się na Konferencji PEI – Passion Education Inspiration. Będzie to również wyjątkowa okazja do poznania największych gwiazd tego sportu. 

2018 PZM Warsaw FIM SGP of Poland oficjalne promo

12 maja na PGE Narodowym polscy żużlowcy rozpoczną walkę o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Jedyny, największy i niepowtarzalny turniej w stolicy trzeba zobaczyć na żywo. Czterech zawodników – jeden cel! Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Przemysław Pawlicki i Maciej Janowski – oficjalne promo (wideo).

Konferencja: jak zabezpieczać systemy w IT

Największa konferencja w Polsce poświęcona zagadnieniom bezpieczeństwa i audytu IT przyciągnęła rekordową liczbę 550 uczestników do Centrum Konferencyjnego na PGE Narodowym. Główną tematyką wykładów była kwestia bezpieczeństwa Internetu.