PGE Narodowy – najlepszy adres dla biznesu

Dlaczego PGE Narodowy, najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna w Polsce, na której odbywają się wielkie widowiska sportowe i rozrywkowe, jest także wyjątkowym miejscem dla biznesu?  Ponieważ wspiera jego rozwój.

Trzeci wyścig kolarstwa przełajowego z serii Syrenka CX

22 grudnia na błoniach PGE Narodowego odbędzie się trzeci w tym sezonie wyścig kolarstwa przełajowego z cyklu Syrenka CX. Impreza z roku na rok przyciąga coraz więcej zawodników spragnionych rowerowych emocji na najwyższych obrotach. O tym, czego możecie się spodziewać, przeczytacie w artykule.

Ostatnie dni z Wielką Fabryką Elfów!

Do 22 grudnia możecie jeszcze odwiedzić Wielką Fabrykę Elfów zlokalizowaną na PGE Narodowym. Dla najmłodszych to niezapomniana, świąteczna przygoda, podczas której czeka ich prawie 2,5-godzinna zabawa. 

40 tys. sprzedanych biletów na żużlowe Grand Prix

Już ponad 40 tys. biletów zostało sprzedanych na warszawską rundę Grand Prix, która 18 maja przyszłego roku odbędzie się na PGE Narodowym. Do końca grudnia trwa promocja na wejściówki, które są tańsze o 10 zł.

Świąteczne spotkanie dla twojej firmy na PGE Narodowym

Zaplanuj świąteczne spotkanie swoich pracowników w miejscu pozytywnej energii. PGE Narodowy ma dla Was wyjątkową ofertę.

Konferencja Instytutu Sportu. "Szkolenie trenerów to priorytet"

W Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego odbył się panel dyskusyjny, dotyczący kształcenia kadr na potrzeby sportu. Wśród gości panelu byli m.in. minister sportu i turystyki Witold Bańka oraz goście ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

PGE Narodowy #7na7 - odliczamy do urodzin areny!

Już za siedem tygodni - 29 stycznia 2019 roku - PGE Narodowy, jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Polsce i miejsce wydarzeń, które przeszły do historii, będzie obchodził siódme urodziny. Z tej okazji pokażemy, jak wiele twarzy ma stadion, którego siłą napędową jest zdolność do błyskawicznej metamorfozy. Poznaj akcję #7na7!

Wybrano laureatów wydarzenia Hackathon+

Poznajcie trzy najlepsze aplikacje, które w niecałe 48 godzin stworzyli programiści biorący udział w Hackathonie+.

Owocne trzy lata działań Ministerstwa Sportu i Turystyki

W Loży Platynowej PGE Narodowego odbyła się konferencja prasowa, na której podsumowano ostatnie trzy lata działań Ministerstwa Sportu i Turystyki. – To był czas wielu dobrych zmian, które służą polskiemu sportu i polskiej turystyce – mówił minister Witold Bańka.

Planszówki na PGE Narodowym z nowym rekordem

Każdego roku Warszawski Festiwal Gier Planszowych na PGE Narodowym przyciąga tłumy graczy w każdym wieku. W tym roku w targach wzięła udział rekordowa liczba blisko 12 tysięcy uczestników. Zobacz skąd taki frekwencyjny sukces.