Archiwum 2018

07 grudnia 2018
Hackathon+ na PGE Narodowym

Stworzenie w niecałe 48 godzin oprogramowania podnoszącego jakość i niezależność życia osób o szczególnych potrzebach - oto cel postawiony przed uczestnikami maratonu programistycznego jakim jest Hackathon+ (H+).

06 grudnia 2018
Przedświąteczna przygoda ze Świętym Mikołajem na PGE Narodowym

"Wielka Fabryka Elfów – Eliksiry Świętego Mikołaja" to wyprawa w świat stworzony specjalnie dla dzieci, w którym króluje zabawa, wspólne przeżywanie przygód i pozytywnych emocji.

06 grudnia 2018
Międzynarodowa konferencja naukowa na PGE Narodowym

Jeszcze trzy lata temu nikt w Polsce nie rozmawiał o bezprzewodowej sieci 5G, tymczasem na PGE Narodowym, odbyła się konferencja naukowa poświęcona przyszłości telekomunikacji i wdrożeniu 5G w Polsce do 2020 roku.

05 grudnia 2018
WF z gwiazdami na Zimowym Narodowym

Na PGE Narodowym odbyła się już czwarta edycja WF-u na Zimowym Narodowym. Wydarzenie ma na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, a dodatkową atrakcją dla uczestników jest obecność gwiazd ze świata sportu i show biznesu.

04 grudnia 2018
Najlepsze mikołajkowe prezenty są na PGE Narodowym

Szukasz wyjątkowego prezentu na Mikołajki? Wpadnij na PGE Narodowy! Możesz podarować m.in. przygodę w poszukiwanie sportowej siedziby Świętego Mikołaja albo wycieczkę po Biało-Czerwonej Twierdzy, gdzie bije serce piłkarskiej Polski.

04 grudnia 2018
Nowości Zimowego Narodowego - Multisport Lab

Obecna edycja Zimowego Narodowego obfituje w kilka nowych atrakcji. Jest dziecięca karuzela w stylu wiedeńskim na płycie PGE Narodowego, są zajęcia fitnessu na łyżwach, jest w końcu Multisport Lab, o którym napiszemy tu więcej.

03 grudnia 2018
Znamy terminarz meczów reprezentacji Polski na PGE Narodowym!

Poznaliśmy już dokładny terminarz spotkań reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy w 2020 roku. Biało-czerwoni na PGE Narodowym rozegrają pięć meczów.

03 grudnia 2018
Konferencja Erasmus+ Wspieranie Sportu z Funduszy Europejskich

Na PGE Narodowym w dniach od trzeciego do czwartego grudnia trwać będzie konferencja zorganizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundację Rozwoju Systemu Edukacji - Erasmus+ Wspieranie Sportu z Funduszy Europejskich.

03 grudnia 2018
Tai Woffinden: na PGE Narodowym najlepsza atmosfera i pełne trybuny

Trwa sprzedaż biletów na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Zawody na PGE Narodowym zainaugurują kolejne zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Tylko do końca grudnia można nabywać wejściówki tańsze o 10 zł.

02 grudnia 2018
Grecka kultura i turystyka na PGE Narodowym

W pierwszy weekend grudnia na PGE Narodowym gościliśmy targi Grecka Panorama, na których promowano grecką kulturę, turystykę i kuchnię. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.