Archiwum 2018

27 czerwca 2018
Parking na koncert The Rolling Stones

Wybierasz się autem na koncert The Rolling Stones No Filter Tour na PGE Narodowy? Zadbaj już dzisiaj o bilety postojowe gwarantujące Ci miejsce na parkingu na błoniach areny. Bilety można kupić online w naszym sklepie internetowym.

26 czerwca 2018
Wakacje dla dzieci z Kartingowym Narodowym

Rok szkolny dobiegł końca, więc warto pomyśleć nad zaplanowaniem wolnego czasu swoim pociechom. Serdecznie zapraszamy na półkolonie na PGE Narodowym. Przygotowaliśmy dla najmłodszych mnóstwo atrakcji.

26 czerwca 2018
Informator: JAY-Z AND BEYONCÉ OTR II

30 czerwca 2018 roku na PGE Narodowym wystąpią JAY-Z AND BEYONCÉ OTR II. Zapoznaj się z informatorem zawierającym najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia.

24 czerwca 2018
Bezpłatna strefa kibica przed PGE Narodowym!

W dalszym ciągu kibicujemy Biało-Czerwonym! Przed bramą nr 1 PGE Narodowego została uruchomiona bezpłatna strefa kibica, która będzie czynna codziennie przez cały okres trwania Mistrzostw Świata 2018. 

23 czerwca 2018
Najlepsze życzenia z okazji Dnia Ojca!

23 czerwca to dzień, kiedy w Polsce wszyscy tatusiowe obchodzą swoje święto. PGE Narodowy również o tym pamięta i dołącza się do życzeń. 

22 czerwca 2018
Żarcie Na Kółkach w wakacje na PGE Narodowym

18 i 19 sierpnia na błoniach PGE Narodowego odbędzie się wakacyjny Festiwal Food Trucków połączony z 5. edycją Mistrzostw Burgerowych. Wstęp na wydarzenie jest wolny. 

21 czerwca 2018
Nominacja dla mobilnej aplikacji PGE Narodowego

Aplikacja mobilna PGE Narodowego została nominowana do nagrody "Dobry Wzór 2018" przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. 

21 czerwca 2018
Parking na koncert JAY-Z AND BEYONCÉ OTR II

Wybierasz się autem na koncert JAY-Z AND BEYONCÉ OTR II na PGE Narodowy? Zadbaj już dzisiaj o bilety postojowe gwarantujące Ci miejsce na parkingu na błoniach areny. Bilety można kupić online w sklepie internetowym areny.

21 czerwca 2018
Kartingowe vouchery na Dzień Ojca

Nie masz pomysłu na Dzień Ojca? Podaruj tacie wyjątkowy voucher na gokarty!

20 czerwca 2018
Konferencja Blockchain NeXt na PGE Narodowym

Blockchain NeXt to największa konferencja o tematyce technologii Blockchain w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Odbędzie się 21 czerwca w Biznes Klubie na PGE Narodowym.