Archiwum 2018

20 czerwca 2018
Uwaga na niedozwolone bilety na koncert Eda Sheerana!

Organizatorzy koncertów Eda Sheerana nie uznają żadnych biletów kupionych przez portale typu Viagogo, gdzie można wtórnie handlować zakupionymi wejściówkami. Informację o ograniczeniach biletowych na koncerty artysty podał brytyjski dziennik "The Guardian".

19 czerwca 2018
Biało-czerwona moc w Narodowej Strefie Kibica!

Reprezentacja Polski w pierwszym meczu na mundialu w Rosji przegrała z Senegalem 1:2, ale w Narodowej Strefie Kibica, fani Biało-Czerwonych pokazali prawdziwą moc! Na wydarzenie sprzedano blisko 40 tysięcy biletów.

19 czerwca 2018
Ostatnia szansa na bilety do Narodowej Strefy Kibica

Chcesz obejrzeć transmisję meczu Polska-Senegal w Narodowej Strefie Kibica wraz z dziesiątkami tysięcy innych fanów piłki nożnej? To ostatnia chwila, by kupić bilet! Strefa otwarta będzie od godziny 14.30, a mecz zaczyna się już o 17.00.

18 czerwca 2018
Reprezentacja Polski w Moskwie! Trening na Otkrytije Ariena

W poniedziałek o 10:30 reprezentacja Polski udała się do Moskwy na swój pierwszy mecz w fazie grupowej mistrzostw świata. Wieczorem Biało-Czerwoni odbyli także trening na stadionie Otkrytije Ariena, gdzie we wtorek zagrają z Senegalem. 

18 czerwca 2018
Tak powstaje scena na Narodową Strefę Kibica

Już jutro Biało-Czerwoni zmierzą się z Senegalem w swoim pierwszym meczu na Mistrzostwach Świata w Rosji. Wspólnie będziemy im kibicować w Narodowej Strefie Kibica, w której trwa budowa sceny z telebimami. 

15 czerwca 2018
The Color Run - informator dla uczestników

Już 17 czerwca The Color Run znowu zawita do Warszawy. Jeśli wybierasz się na to wydarzenie, koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami.

15 czerwca 2018
Narodowa Strefa Kibica - informator

Wybieracie się na PGE Narodowy, żeby kibicować Biało-Czerwonym podczas ich pierwszego meczu na mundialu? Jeśli tak, to koniecznie zapoznajcie się z poniższymi informacjami. 

14 czerwca 2018
Mundial w Rosji oficjalnie rozpoczęty!

14 czerwca przed godziną 17.00 odbyła się oficjalna ceremonia otwarcia mistrzostw świata w Rosji. Kibice byli świadkami pięknego pokazu, który został uświetniony obecnością wielu gwiazd. 

14 czerwca 2018
Bilety na parking przed Narodową Strefą Kibica

19 czerwca spotykamy się na PGE Narodowym, aby kibicować Reprezentacji Polski w trakcie transmisji pierwszego meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji. Na błoniach PGE Narodowego tradycyjnie dostępny będzie parking dla gości. Właśnie ruszyła internetowa sprzedaż biletów postojowych.

14 czerwca 2018
Mundialowy hymn i gigantyczna flaga w Narodowej Strefie Kibica

Zespół Kombi wystąpi z piosenką "Polska drużyna" w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym. Utwór zwyciężył podczas koncertu "Przebój na Mundial" odbywającego się w ramach opolskiego festiwalu. Nad całością oprawy w Narodowej Strefie Kibica czuwa Duet Grzegorz Kułaga i Marek Magiera.