Archiwum 2018

13 czerwca 2018
Utrudnienia w ruchu podczas The Color Run

W związku z organizacją biegu The Color Run na PGE Narodowym, zachęcamy do zapoznania się utrudnieniami w ruchu wokół obiektu i wyłączeniami bram.

13 czerwca 2018
Reprezentacja Polski zameldowała się w Rosji!

Dzień przed oficjalnym otwarciem mistrzostw świata, reprezentacja Polski przyleciała do Rosji. Biało-Czerwoni wylecieli z Warszawy do Soczi niedługo po wygranym 4:0 meczu z Litwą.

12 czerwca 2018
Zwycięstwo Polski nad Litwą. Teraz mundial!

W towarzyskim meczu na PGE Narodowym reprezentacja Polski pokonała Litwę 4:0. Gole dla Biało-Czerwonych strzelali Robert Lewandowski (dwa), Dawid Kownacki oraz Jakub Błaszczykowski. 

12 czerwca 2018
Kup bilet do Narodowej Strefy Kibica!

Szukasz największej strefy kibica w Polsce na mecz Biało-Czerwonych z Senegalem? Właśnie znalazłeś! Bilety do Narodowej Strefy Kibica są jeszcze dostępne - zajmij swoje miejsce i kibicuj naszym razem z 75 tysiacami fanów piłki nożnej.

12 czerwca 2018
Aleja Gwiazd Piłki Nożnej otwarta

Tuż przed meczem Polska–Litwa na promenadzie zewnętrznej PGE Narodowego zainaugurowana została Aleja Gwiazd Piłki Nożnej. Tablice z brązu z odciskami swoich stóp zaprezentowali: Zbigniew Boniek, Włodzimierz Lubański, Grzegorz Lato, Władysław Żmuda i Jan Tomaszewski. Odsłonięte zostały także tablice pośmiertne: Gerarda Cieślika, Kazimierza Deyny i Włodzimierza Smolarka. Uroczystość uświetnił występ Anny Karwan, która wykonała piosenkę "Aleją Gwiazd".

11 czerwca 2018
Ruszyła sprzedaż trzeciej puli biletów

Piłkarskie szaleństwo trwa! Do sprzedaży trafiła trzecia pula biletów do Narodowej Strefy Kibica, w której 19 czerwca obejrzycie transmisję meczu Polska-Senegal. Będzie to pierwsze spotkanie Biało-Czerwonych w fazie grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji.

09 czerwca 2018
Za nami 22. Piknik Naukowy. Moc atrakcji na PGE Narodowym

9 czerwca na PGE Narodowym gościliśmy 22. Piknik Naukowy. Jego tematem przewodnim był "Ruch". Uczestników wydarzenia przywitała piękna pogoda i mnóstwo naukowych atrakcji. W sumie odwiedziło nas 30 tysięcy osób!

08 czerwca 2018
Lato w mieście ponownie na PGE Narodowym

Brakuje Ci pomysłu na spędzenie wolnego czasu w wakacje? Przyjdź zatem na PGE Narodowy i zobacz największą wielofunkcyjną arenę w Polsce! 

08 czerwca 2018
Informator: mecz towarzyski Polska-Litwa

12 czerwca na PGE Narodowym reprezentacja Polski rozegra ostatni mecz towarzyski przed wyjazdem na mundial do Rosji. O godz. 18.00 Biało-Czerwoni zmierzą się z Litwą. Jeśli wybierasz się na to spotkanie, koniecznie zapoznaj się z informatorem kibica.

07 czerwca 2018
Roztańczony PGE Narodowy. Najgorętsza impreza jesieni!

22 września uwaga fanów muzyki tanecznej zwróci się w stronę PGE Narodowego. Najbardziej roztańczoną imprezę w Polsce uświetnią artyści bijący rekordy popularności.