Archiwum 2018

07 czerwca 2018
Pierwsza pula biletów do Narodowej Strefy Kibica sprzedana

Zaledwie 36 godzin potrzebowali fani piłki nożnej, aby wykupić pierwszą pulę 10 tysięcy biletów do Narodowej Strefy Kibica, w której 19 czerwca 2018 roku będziemy wspólnie kibicować Biało-Czerwonym podczas ich meczu z Senegalem. Będzie to pierwsze spotkanie Reprezentacji Polski w rozgrywkach grupowych MŚ 2018 w Rosji.

07 czerwca 2018
Ekskluzywne pakiety VIP w Narodowej Strefie Kibica

19 czerwca w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym będziemy wspólnie oglądać pierwszy mecz Polaków na mundialu w Rosji. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe pakiety VIP na to wydarzenie!

06 czerwca 2018
Program Polskiego Radia na 22. Piknik Naukowy

Zbliża się największa impreza plenerowa w Europie o tematyce naukowej. Znamy już program Polskiego Radia, które razem z Centrum Nauki Kopernik organizuje to wydarzenie. 

06 czerwca 2018
Informacja o parkingu na The Color Run

17 czerwca wokół PGE Narodowego błyszczeć będą biegacze The Color Run. W sprzedaży są już dostępne tańsze bilety na parking na błoniach, które można kupić w sklepie internetowym PGE Narodowego.

06 czerwca 2018
Po 12 latach wracamy na MŚ! Tak piłkarze cieszyli się z awansu!

Reprezentacja Polski po 12 latach znowu zagra na mistrzostwach świata. Biało-Czerwoni wielki awans świętowali na PGE Narodowym, gdzie pokonali Czarnogórę 4:2. 

05 czerwca 2018
Ruszyła sprzedaż biletów do Narodowej Strefy Kibica

Już od dziś można kupić bilety do największej w Polsce Narodowej Strefy Kibica, która zorganizowana zostanie na PGE Narodowym. Dzieci do lat 6 wchodzą na wydarzenie nieodpłatnie. Poza transmisją meczu Polska-Senegal, w koronie areny czekać będą liczne atrakcje dla dzieci i dla dorosłych, dodatkowo czas umilą występy muzyczne oraz animacje w strefach przygotowanych przez naszych partnerów.

05 czerwca 2018
Bilety na The Color Run Shine Tour w Warszawie

Już 17 czerwca na błoniach PGE Narodowego przebiegniemy najszczęśliwsze i najbardziej kolorowe pięć kilometrów w Twoim życiu! Nie zwlekaj z zakupem biletu!

04 czerwca 2018
Wypraw dziecku wyścigowe urodziny na PGE Narodowym

Jeżeli Twoja pociecha marzy o urodzinach, które jego koledzy i koleżanki będą długo wspominać, to koniecznie sprawdź najnowszą ofertę Kartingowego Narodowego. 

04 czerwca 2018
Konferencja: poznaj szczegóły Narodowej Strefy Kibica

Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz Prezes PGE Narodowego Alicja Omięcka zapraszają na konferencję prasową, podczas której będą Państwo mieli okazję zapoznać się ze szczegółami projektu Narodowej Strefy Kibica. Na konferencji obecni będą również przedstawiciele partnerów.