Archiwum 2018

02 grudnia 2018
Reprezentacja Polski poznała rywali w el. Euro 2020

W Dublinie odbyło się losowanie grup eliminacyjnych do mistrzostw Europy w 2020 roku, podczas którego poznaliśmy rywali reprezentacji Polski. Biało-czerwoni zmierzą się z Austrią, Łotwą, Macedonią, Słowenią i Izraelem.

01 grudnia 2018
Tłum gości na Warszawskim Festiwalu Gier Planszowych

Po raz kolejny na PGE Narodowym odbył się Warszawski Festiwal Gier Planszowych. Towarzyszyły mu także targi, na których wystawcy prezentowali flagowe produkty oraz nowości. Oba wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

01 grudnia 2018
MotoMikołaje odwiedziły PGE Narodowy. Zobacz zdjęcia!

Na PGE Narodowym gościliśmy już 10. edycję MotoMikolajek. Głównym celem wydarzenia jest pomoc dzieciom z publicznych i rodzinnych domów dziecka.

30 listopada 2018
Zwiedzaj PGE Narodowy "Mikołajkową Trasą Piłkarza"!

Od 1 grudnia wszystkie zorganizowane grupy mogą skorzystać z wyjątkowej, mikołajkowej atrakcji na PGE Narodowym. Specjalnie dla Was uruchomiliśmy "Mikołajkową Trasę Piłkarza"!

30 listopada 2018
Jeszcze dziś zapraszamy na Zimowy Narodowy

O godzinie 18.30 zostanie otwarte Zimowe Miasteczko. Opóźnienie w otwarciu Zimowego Narodowego związane jest z nocnym zdarzeniem na płycie PGE Narodowego. Priorytetem dla nas jest komfort naszych gości i ich bezpieczeństwo, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby jeszcze dzisiaj mogli Państwo skorzystać z naszych atrakcji.

30 listopada 2018
Komunikat w sprawie funkcjonowania Zimowego Narodowego

W związku z awarią, która wydarzyła się w nocy z 29 na 30 listopada 2018 roku na płycie PGE Narodowego, w dniu 30 listopada, ze względu na procedury i kwestie bezpieczeństwa, mogą wystąpić zmiany w funkcjonowaniu Zimowego Narodowego. Prosimy o śledzenie strony Zimowego Narodowego. Służby ustalają przyczyny zdarzenia.

29 listopada 2018
Roztańczony PGE Narodowy 2019

Znamy datę i pierwsze szczegóły Roztańczonego PGE Narodowego 2019. Koncertu disco, który gromadzi milionową publiczność.

29 listopada 2018
Wyścig pasjonatów kolarstwa przełajowego - Syrenka CX

W najbliższą sobotę przed PGE Narodowym odbędzie się spotkanie pasjonatów kolarstwa przełajowego – Syrenka CX. Uczestnicy wezmą udział w wyścigu na błoniach areny.

28 listopada 2018
Oświadcz się w Biało-Czerwonej Twierdzy

Szukasz wyjątkowego miejsca na zaręczyny? Chcesz, żeby było to naprawdę niezapomniane przeżycie dla Ciebie i Twojej drugiej połówki? Oświadcz się w Biało-Czerwonej Twierdzy i zaskocz swoją ukochaną!

28 listopada 2018
10. edycja MotoMikołajek już w najbliższą sobotę!

1 grudnia zapraszamy na 10. edycję MotoMikołajek! Po raz kolejny spełnią się marzenia dzieci z publicznych i rodzinnych domów dziecka, dla których będzie to dzień pełen niezapomnianych atrakcji.