Archiwum 2018

04 czerwca 2018
10 tysięcy dzieci zaproszonych na mecz Polska-Litwa

10 tysięcy dzieci wraz z opiekunami zostało nieodpłatnie zaproszonych przez PZPN na mecz towarzyski reprezentacji Polski z Litwą. Spotkanie odbędzie się 12 czerwca o godz. 18.00 na PGE Narodowym.

31 maja 2018
Zapoznaj się z regulaminem Narodowej Strefy Kibica

Wybierasz się do Narodowej Strefy Kibica? Zapoznaj się z regulaminem imprezy. Znajdziesz w nim m.in. informacje o przedmiotach, których nie możesz wnieść do strefy, dowiesz się, komu przysługuje bilet bezpłatny oraz poznasz sankcje karne przewidziane w przepisach.

29 maja 2018
Narodowa Strefa Kibica podczas meczu Biało-Czerwonych

Cztery telebimy o wymiarach 16 x 9 metrów każdy staną na płycie PGE Narodowego, gdzie 19 czerwca będziemy razem kibicować Biało-Czerwonym! Mecz w Narodowej Strefie Kibica będzie mogło obejrzeć nawet 70 tysięcy osób. Reprezentacja Polski w piłce nożnej na naszych oczach zmierzy się z Senegalem.

29 maja 2018
Asian Food Festival 2018 już w ten weekend

3 czerwca na PGE Narodowym odbędzie się największy Festiwal Azjatyckiej Żywności w Polsce. Festiwal to wysokiej jakości potrawy azjatyckie oraz bogaty program rozrywkowy dla dzieci. 

28 maja 2018
Informacja o parkingu na mecz towarzyski Polska-Litwa

12 czerwca na PGE Narodowym odbędzie się towarzyski mecz FIFA: Polska-Litwa. W sprzedaży są już dostępne tańsze bilety na parking na błoniach, do nabycia w naszym sklepie internetowym. 

27 maja 2018
Atrakcje podczas 22. Pikniku Naukowego

Jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie do rozpoczęcia dyskusji na temat ruchu. 9 czerwca odbędzie się impreza organizowana przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik pod hasłem "Ruch". 

26 maja 2018
Dzień Dziecka tylko na Kartingowym Narodowym!

Zbliża się najważniejszy dla wszystkich dzieci dzień w roku. Już dziś zaplanuj, co 1 czerwca będziesz robić ze swoją pociechą. 

26 maja 2018
Wyniki Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu"

Na PGE Narodowym gościliśmy Boxing Night 14 "Narodową Galę Boksu". Dwie walki rozegrano o mistrzowskie pasy. Najciekawsze pojedynki zapowiadał słynny konferansjer Michael Buffer.

25 maja 2018
Już dziś wieczorem Boxing Night 14!

Podczas "Narodowej Gali Boksu" na arenie PGE Narodowego będziemy śledzić zmagania czołowych polskich pięściarzy zawodowych. 

24 maja 2018
Wyniki ważenia przed Boxing Night 14 "Narodową Galą Boksu"

W Airport Hotel Okęcie odbyło się oficjalne ważenie zawodników przed Boxing Night 14 "Narodową Galą Boksu". Najważniejsze walki zapowiedział słynny bokserski konferansjer Michael Buffer.