Archiwum 2018

18 maja 2018
Otwarta sprzedaż biletów na mecz Polska – Litwa

17 maja ruszyła otwarta sprzedaż dla kibiców na towarzyski mecz reprezentacji Polski z Litwą. Spotkanie odbędzie się 12 czerwca o godz. 18.00 na PGE Narodowym.

18 maja 2018
Wyjątkowy gość specjalny przed koncertem The Rolling Stones

Słynny puzonista i trębacz Trombone Shorty wystąpi przed koncertem The Rolling Stones na PGE Narodowym. Stonesi po 11 latach zagrają ponownie w Polsce.

17 maja 2018
Charytatywny turniej CS:GO na Meet Point

19 i 20 maja na PGE Narodowym zmagać się będą polskie drużyny esportowe. Podczas Warszawskich Targów Książki i towarzyszącego im wydarzenia Meet Point, zostanie rozegrany charytatywny turniej Counter Strike: Global Offensive na rzecz fundacji DKMS. 

17 maja 2018
Największa naukowa impreza plenerowa w Europie na PGE Narodowym

9 czerwca PGE Narodowy będzie gościł Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. To już 22. edycja największej plenerowej imprezy w Europie o tematyce naukowej.

16 maja 2018
Boxing Night 14. Ugonoh: będę w bardzo dobrej dyspozycji

- Forma wygląda dobrze. Jestem dokładnie tu, gdzie powinienem być przed tą walką – zapewnia przed Boxing Night 14 "Narodową Galą Boksu" Izu Ugonoh. 25 maja pięściarz zmierzy się na PGE Narodowym z Fredem Kassim.

16 maja 2018
Mecz Chelsea FC vs. Sevilla FC nie odbędzie się na PGE Narodowym

W połowie kwietnia 2018 roku na stronie internetowej Chelsea FC pojawiła się informacja o meczu, który miał zostać rozegrany 28 lipca na PGE Narodowym. — Faktycznie wpłynęło do nas zapytanie o możliwość organizacji takiego spotkania, jednak organizator zrezygnował — mówi Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy PGE Narodowego.

16 maja 2018
Parking podczas 9. Warszawskich Targów Książki

To już dziewiąta edycja Warszawskich Targów Książki, które od 2013 roku odbywają się na PGE Narodowym. W dniach 17-20 maja 2018 roku PGE Narodowy udostępnia gościom płatny parking na błoniach areny oraz w koronie.

16 maja 2018
Piątkowska o występie na PGE Narodowym: nie mogę się wdać w bijatykę

Ewa Piątkowska 25 maja na PGE Narodowym będzie bronić pasa mistrzyni świata. Pięściarka przyznaje, że wzięcie udziału w Narodowej Gali Boksu jest czymś wyjątkowym i musi się do tego przygotować również mentalnie.  

15 maja 2018
Wyłączenie z ruchu ulicy Siwca

Od 17 do 20 maja na PGE Narodowym gościmy wielkie święto książki. W tych dniach ze względów bezpieczeństwa wyłączona z ruchu będzie ulica Siwca, co oznacza, że dojazd do parkingu na błoniach areny będzie możliwy tylko od strony ulic Zamoyskiego, Targowej i Sokolej.

15 maja 2018
Strefa fantastyki i popkultury na 9. WTK

W tym roku na Warszawskich Targach Książki zostaną wprowadzone nowe strefy skierowane głównie do młodych odbiorców. Uczestnicy targów będą mogli odwiedzić m.in. strefę fantastyki i strefę popkultury.