Archiwum 2018

14 maja 2018
Sprawdź online katalog książek Warszawskich Targów Książki

Jest już dostępny online katalog książek 9. WTK. Katalog powstał dzięki współpracy Biblioteki Publicznej m. st. Warszawy, Biblioteki Głównej woj. Mazowieckiego oraz firmy Murator EXPO. 

14 maja 2018
Komplet widzów i fajerwerkowe show na Boll Warsaw FIM SGP of Poland

Efektowny i pierwszy raz na taką skalę pokaz fajerwerków na PGE Narodowym zwieńczył żużlową imprezę Boll Warsaw FIM Grand Prix of Poland. Przy pełnych trybunach i całkowicie wygaszonym obiekcie, arena rozbłysnęła pełnią kolorów. 

12 maja 2018
Tai Woffinden najlepszy na inaugurację Grand Prix w Warszawie

Po bardzo emocjonującym finale Brytyjczyk Tai Woffindem okazał się najlepszy na Boll Warsaw FIM Grand Prix of Poland. Tuż za nim uplasował się Maciej Janowski, który jako jedyny reprezentował Polskę w decydującym wyścigu.

11 maja 2018
Artur Szpilka: To pierwsza gala w Polsce z takim rozmachem

Wielkimi krokami zbliża się Boxing Night 14 "Narodowa Gala Boksu". – Już na tę chwilę to jedna z najciekawszych gal w Polsce – mówił na konferencji prasowej Artur Szpilka.

10 maja 2018
Alicja Omięcka pokieruje PGE Narodowym

Jakub Opara został nowym członkiem zarządu Orlen Paliwa. Do tej pory pełnił funkcję prezesa spółki PL.2012+ zarządzającej PGE Narodowym. Opara kierował spółką od grudnia 2015 roku. Na stanowisku prezesa zastąpi go Alicja Omięcka.

10 maja 2018
Obejrzyj trening żużlowców przed sobotnim Grand Prix!

W piątek (11.05) odbędzie się otwarty dla kibiców trening żużlowców przed Boll Warsaw FIM SGP of Poland. Zobacz, jak trenują najlepsi!

10 maja 2018
Znamy program Warszawskich Targów Książki

Liczne spotkania z autorami, warsztaty, konferencje - to jedne z atrakcji, jakie czekają uczestników tegorocznych Warszawskich Targów Książki. PGE Narodowy będzie gościć to wydarzenie od 17-20 maja. 

09 maja 2018
Spełnij marzenia swojego dziecka i zapisz je do szkoły gokartowej

Na PGE Narodowym powstała pierwsza w Polsce, profesjonalna szkółka gokartowa dla dzieci. Zajęcia są prowadzone w małych grupach przez mistrzów rangi międzynarodowej. 

09 maja 2018
Tor na PGE Narodowym przeszedł test. Jest idealny!

Około 600 biletów zostało na sobotnie Boll Warsaw FIM SGP of Poland. W środę tor na PGE Narodowym przeszedł test. W turnieju par zaplecza młodzieżowej reprezentacji Polski wygrał duet Patryk Rolnicki – Daniel Kaczmarek. 

09 maja 2018
Krzysztof Cugowski trzyma kciuki za Polaków na żużlowym GP

W sobotę Boll Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym w Warszawie. Zawody obejrzy komplet 53.500 kibiców. GP w tym miejscu odbędzie się po raz czwarty i czwarty raz trybuny będą zapełnione do ostatniego miejsca.