Archiwum 2018

08 maja 2018
Zaopatrz się w program Boll Warsaw FIM SGP of Poland

Można nabyć oficjalny program zawodów żużlowych, które odbędą się już 12 maja na PGE Narodowym. 

08 maja 2018
Aleja Gwiazd Piłki Nożnej na PGE Narodowym

12 czerwca na głównej promenadzie okalającej PGE Narodowy zostanie dokonana inauguracja "Alei Gwiazd Piłki Nożnej". Na konferencji prasowej zapowiadającej to wydarzenie, Jan Tomaszewski, Grzegorz Lato i Władysław Żmuda pokazali pamiątkowe tablice ze swoimi odciskami stóp.

07 maja 2018
Dołomisiewicz: Ponad 50 tys. kibiców na arenie to powód do dumy

12 maja na PGE Narodowym odbędzie się Boll Warsaw FIM SGP of Poland. Zawody po raz czwarty będzie oglądać komplet kibiców tej dyscypliny. 

07 maja 2018
Znamy drużyny CS:GO, które jako pierwsze zagrają na PGE Narodowym

Już 19-20 maja w ramach wydarzenia Meet Point odbędą się pierwsze rozgrywki CS:GO na PGE Narodowym w Warszawie. Najpopularniejszy obiekt sportowy w kraju ugości gaming. Jest to wydarzenie od lat poprzedzone marzeniami i próbami wielu graczy. 

07 maja 2018
Ole Olsen zrobi perfekcyjny tor na PGE Narodowym

12 maja na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się Boll Warsaw FIM SGP of Poland. Specjalnie na te zawody na największym polskim stadionie zostanie położona czasowa nawierzchnia. Budowa toru jest już na ukończeniu, a na zawody można jeszcze kupować ostatnie bilety. Wszystko wskazuje na to, że turniej obejrzy 53 tys. widzów!

04 maja 2018
Jerzy Szczakiel optymistycznie o Boll Warsaw FIM SGP of Poland

12 maja na PGE Narodowym ponownie odbędą się zawody żużlowe, w których wezmą udział najlepsi zawodnicy z Polski i ze świata. O szansach polskich żużlowców wypowiedział się sam Jerzy Szczakiel, mistrz świata z 1973 roku. 

03 maja 2018
Szpilka: nie będę dla Guinna żadnym zaskoczeniem

25 maja na PGE Narodowym podczas "Narodowej Gali Boksu" Artur Szpilka skrzyżuje rękawice z Dominickiem Guinnem. "Szpila", były pretendent do tytułu mistrza świata, o doświadczonym zawodniku z USA wypowiada się z dużym szacunkiem. 

02 maja 2018
Legia Warszawa zdobyła Puchar Polski!

Legia Warszawa pokonała na PGE Narodowym Arkę Gdynia 2:1 i zdobyła Puchar Polski. Mecz na arenie oglądało 47 037 kibiców.

02 maja 2018
Znamy zwycięzców XVIII edycji "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

2 maja na PGE Narodowym wyłoniono najlepsze drużyny w ramach turnieju piłkarskiego dla dzieci. Zwycięskie zespoły to: SP 7 Koszalin, SMS Łódź, AMO Rzeszów i Beniaminek Krosno.

01 maja 2018
Finaliści Pucharu Polski trenowali na PGE Narodowym

Tegoroczni finaliści Pucharu Polski Arka Gdynia i Legia Warszawa zameldowali się na PGE Narodowym. Obie drużyny odbyły treningi przed środowym meczem. Wcześniej ich przedstawiciele spotkali się z dziennikarzami na konferencji prasowej.