Archiwum 2018

01 maja 2018
Finał Pucharu Polski: informator

2 maja na PGE Narodowym zawodnicy Arki Gdynia i Legii Warszawa zmierzy się w finałowym meczu Pucharu Polski. Wybierasz się na to spotkanie? Sprawdź najważniejsze informacje!

01 maja 2018
Kup bilet na Meet Point i spotkaj znanych youtuberów

W sprzedaży pojawiły się już bilety na wydarzenie towarzyszące 9. Warszawskim Targom Książki. Meet Point po raz pierwszy odbędzie się 19 i 20 maja na płycie PGE Narodowego.

30 kwietnia 2018
Studiuj zarządzanie w sporcie na PGE Narodowym

Osoby działające w sporcie lub biznesie, które chcą podnosić swoje kwalifikacje, mogą zapisać się na studia podyplomowe CIES/FIFA Sport Management Programme. 

30 kwietnia 2018
Informator kibica Boll Warsaw FIM SGP of Poland

Wybierasz się na Boll Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym? Wszystkie najważniejsze informacje związane z tym wydarzeniem znajdziesz w specjalnym informatorze kibica, który jest już dostępny w formie elektronicznej. 

30 kwietnia 2018
Sukces akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"

Rekordowa liczba 132 tysięcy turystów wzięła udział w tegorocznej akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny". Uczestniczył w niej także PGE Narodowy.

29 kwietnia 2018
Ceremonia otwarcia "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

W niedzielne popołudnie oficjalnie otwarliśmy turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". 64 najlepsze drużyny powalczą o wielki finał, który już 2 maja na PGE Narodowym.

27 kwietnia 2018
Zorganizuj wyścigowy event z Kartingowym Narodowym

Chcesz zorganizować oryginalną imprezę firmową, ale brakuje Ci na nią pomysłu? Skorzystaj z naszej oferty dla biznesu i zarezerwuj tor kartingowy dla swoich pracowników. Sprawdź, kto zostanie mistrzem w Twojej firmie! 

27 kwietnia 2018
Startuje wielki finał "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

W niedzielę 29 kwietnia zapraszamy na wielkie otwarcie turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców w kategoriach U-10 i U-12 zagrają w finale na PGE Narodowym.

26 kwietnia 2018
Wizyta Prezydenta na kongresie "Wspólnie o Konstytucji na Narodowym"

26 kwietnia Prezydent Andrzej Duda wziął udział w kongresie organizowanym przez Kancelarię Prezydenta RP. Wydarzenie odbyło się w Biznes Klubie PGE Narodowego. 

26 kwietnia 2018
Długi weekend majowy na PGE Narodowym. Kup bilet już teraz!

Wybierasz się na zwiedzanie PGE Narodowego w najbliższy weekend i najbliższe dni? Pamiętaj o możliwości zakupienia biletów w naszym sklepie internetowym, dzięki temu unikniesz czekania w kolejce do kas wycieczkowych.