Archiwum 2018

26 kwietnia 2018
Mariusz Wach trenuje z Tysonem Furym przed Boxing Night 14

Mariusz Wach solidnie przygotowuje się do walki wieczoru na Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu". Pięściarz przed pojedynkiem z Erikiem Moliną sparował z byłym mistrzem świata w wadze ciężkiej Tysonem Furym.

25 kwietnia 2018
Konferencja prasowa inaugurująca Dobrą Aukcję

25 kwietnia na PGE Narodowym odbyła się konferencja charytatywnego projektu Fundacji Hospicjum Onkologiczne. Spotkanie poprowadził Michał Pol, a wzięli w nim udział m.in. Stefan Szczepłek i Stefan Majewski.

25 kwietnia 2018
Kup bilet VIP na finałowy mecz Pucharu Polski

Nie pozwól, aby zabrakło Cię na piłkarskim starciu najlepszych polskich drużyn na PGE Narodowym. Finał Pucharu Polski już 2 maja, sprawdź specjalną ofertę miejsc VIP na ten mecz.

25 kwietnia 2018
PGE Narodowy chce stworzyć Narodową Strefę Kibica

Ponad 70 tysięcy osób mogłoby obejrzeć w Narodowej Strefie Kibica mecz Polska-Senegal, który zostanie rozegrany 19 czerwca o godzinie 17.00. Będzie to pierwsze spotkanie Biało-Czerwonych w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji. Aby strefa mogła powstać, operator PGE Narodowego musi jednak znaleźć partnerów.

24 kwietnia 2018
Ruch tematem przewodnim 22. Pikniku Naukowego

9 czerwca na PGE Narodowym odbędzie się impreza, która udowadnia, że nauka może być naprawdę pasjonująca. 

24 kwietnia 2018
9 maja test toru przed Boll Warsaw FIM SGP of Poland

9 maja polscy juniorzy przetestują tor przed Boll Warsaw FIM SGP of Poland. Trzy dni później na PGE Narodowym odbędzie się pierwsza tegoroczna runda cyklu Grand Prix.

24 kwietnia 2018
Ewa Piątkowska i Marcin Najman poznali rywali

Szwedka Maria Lindberg będzie rywalką mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej Ewy Piątkowskiej na Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu". Przeciwnika poznał także Marcin Najman, który skrzyżuje rękawice z Richardsem Bigisem.

23 kwietnia 2018
Informacja o parkingu na Finał Pucharu Polski

2 maja na PGE Narodowym odbędzie się mecz finałowy Pucharu Polski. Chętnych do skorzystania z parkingu zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami. 

23 kwietnia 2018
Dziś jest Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Każdego roku 23 kwietnia na całym świecie obchodzone jest święto książki, które ma na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim. 

22 kwietnia 2018
Dziękujemy za wspólny bieg!

Znowu to zrobiliście! Tysiące biegaczy pojawiło się w weekend przed PGE Narodowym, gdzie znajdowały się punkty startu i mety ORLEN Warsaw Marathon. Tegoroczny bieg na królewskim dystansie wygrał Kenijczyk Ezekiel Omullo, który uzyskał czas 02:11:15. Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu.