Archiwum 2018

21 kwietnia 2018
Organizacja ruchu w dniu ORLEN Warsaw Marathon

Kilkanaście tysięcy zawodników zmierzy się ze sobą na królewskim dystansie w ramach ORLEN Warsaw Marathon. Trasa niedzielnego biegu maratońskiego oraz biegu OSHEE 10 km przebiega ulicami Warszawy w związku z czym planowane są czasowe zmiany w organizacji ruchu.

20 kwietnia 2018
Zwiedzaj PGE Narodowy razem ze Stefanem Szczepłkiem

Trasa „Znani i lubiani” pozwala na niezwykłe zwiedzenie PGE Narodowego. Oprowadzi Was po nim sam Stefan Szczepłek, który widział niemal wszystkie mecze, jakie odbywały się w tym miejscu od roku 1956, kiedy powstał Stadion Dziesięciolecia. 

20 kwietnia 2018
Ruszają darmowe fitness treningi dla każdego

Już w najbliższą środę na schodach PGE Narodowego trenerka Natalia Tober poprowadzi zajęcia z fitnessu. Ćwiczenia będą się odbywać niezależnie od pogody w godzinach 6.30 – 7.15 rano. 

20 kwietnia 2018
Jak dojechać na ORLEN Warsaw Marathon?

22 kwietnia rusza najważniejsze wydarzenie biegowe w Polsce – ORLEN Warsaw Marathon. Sprawdź, jak dotrzeć na start wydarzenia.

19 kwietnia 2018
Wolontariusze Fundacji DW#43 zrobią zbiórkę dla Golloba

Już 12 maja będzie można przyłączyć się do zbiórki publicznej dla Tomasza Golloba, która będzie prowadzona przed Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym w Warszawie. Pieniądze pozwolą na alternatywne i eksperymentalne leczenie mistrza świata z 2010 roku. Zbiórkę przeprowadzi Fundacja DW#43. 

19 kwietnia 2018
Poznaliśmy finalistów Pucharu Polski

Wiemy już, kto zagra w wielkim finale Pucharu Polski na PGE Narodowym. 2 maja zmierzą się ze sobą Arka Gdynia i Legia Warszawa. 

18 kwietnia 2018
Sportowe wakacje z PGE Narodowym

Lato coraz bliżej, dlatego warto sprawdzić naszą propozycję dla dzieci od 5 roku życia. Kartingowy Narodowy przygotował specjalną ofertę półkolonii dla najmłodszych. 

18 kwietnia 2018
Tyrolka ponownie czynna pod koniec maja

Ciesząca się dużą popularnością kolejka tyrolska wróci na PGE Narodowy 27 maja. Do tego czasu nie będzie można z niej korzystać.

18 kwietnia 2018
Zorganizuj wyjątkowe przyjęcie w Biało-Czerwonej Twierdzy

PGE Narodowy to nie tylko miejsce, gdzie możesz uczestniczyć w największych stadionowych wydarzeniach w Polsce. Przygotowana jest także oferta dla osób ceniących sobie spędzanie czasu z najbliższymi w wyjątkowej atmosferze.

17 kwietnia 2018
Duże utrudnienia dla gości PGE Narodowego od 19 kwietnia

Od czwartku 19 kwietnia z powodu przygotowań do ORLEN Warsaw Marathon spodziewane są znaczne utrudnienia dla osób wybierających się na PGE Narodowy. Dotyczyć one będą zarówno miejsc parkingowych, jak i stref dostępnych zazwyczaj dla biegaczy, rolkarzy i rowerzystów.