Archiwum 2018

17 kwietnia 2018
ORLEN Warsaw Marathon – Biuro Zawodów na płycie

Na PGE Narodowym znajdować się będzie Biuro Zawodów ORLEN Warsaw Marathon. Zawodnicy już od czwartku 19 kwietnia będą mogli odbierać u nas pakiety startowe. 

17 kwietnia 2018
Boll partnerem tytularnym Grand Prix na żużlu na PGE Narodowym

Firma Boll została partnerem tytularnym inauguracji tegorocznego cyklu Grand Prix, która będzie miała miejsce 12 maja. Tym samym oficjalna nazwa zawodów, które odbędą się na PGE Narodowym to: Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

16 kwietnia 2018
Motoryzacyjne klasyki na PGE Narodowym

Ten weekend był prawdziwą gratką dla fanów motoryzacji. Na PGE Narodowy wjechały piękne, zabytkowe pojazdy, od których naprawdę trudno było oderwać wzrok. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.

14 kwietnia 2018
Znajdź swoje wymarzone mieszkanie na Targach Murator EXPO

14 i 15 kwietnia na PGE Narodowym odbędą się 63. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Jest to ostatnia edycja targów z tej branży przed wakacjami. 

13 kwietnia 2018
Esport wchodzi na PGE Narodowy!

Rozgrywki w gry elektroniczne rozwijają się coraz bardziej dynamicznie, budując wokół siebie wielką społeczność. Naturalną koleją rzeczy jest fakt, że turnieje esportowe rozgrywane są na największych obiektach i gromadzą tysiące ludzi. 

13 kwietnia 2018
Kup tańszy bilet parkingowy na zawody żużla

Ruszyła sprzedaż internetowa biletów parkingowych na zawody żużlowe Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, które 12 maja odbędą się na PGE Narodowym. Kupując wjazdówkę przez internet zapłacisz mniej!

13 kwietnia 2018
Szybka i szeroka trasa ORLEN Warsaw Marathon

Przed nami VI edycja najważniejszej imprezy biegowej w kraju. Tegoroczna trasa królewskiego dystansu w ramach ORLEN Warsaw Marathon, będzie szybka i sprzyjająca biciu sportowych rekordów. Maratończycy będą mieli do pokonania tylko jeden podbieg, natomiast większość trasy będzie wiodła szerokimi i płaskimi ulicami!

12 kwietnia 2018
Sprawdź, jakie atrakcje towarzyszyły Targom CSR

12 kwietnia na PGE Narodowym spotkali się przedstawiciele biznesu, środowiska pozarządowego i akademickiego w ramach wydarzenia organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 

12 kwietnia 2018
Krzysztof Kasprzak z dziką kartą w Warszawie

Krzysztof Kasprzak otrzymał przechodnią dziką kartę na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, który odbędzie się 12 maja 2018 roku na PGE Narodowym. 

12 kwietnia 2018
Parking na Targach Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia

Wszystkich wybierających się na wydarzenie Auto Nostalgia - Targi Pojazdów Zabytkowych, uprzejmie informujemy o możliwych utrudnieniach parkingowych pod PGE Narodowym. Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej.