Archiwum 2018

12 kwietnia 2018
Piknik Naukowy ponownie na PGE Narodowym

Największa impreza plenerowa w Europie o tematyce naukowej ponownie odbędzie się na PGE Narodowym. 9 czerwca zapraszamy na 22. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. 

11 kwietnia 2018
Utrudnienia w korzystaniu z promenady zewnętrznej stadionu

Ze względu na organizowane na PGE Narodowym Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia, w dniach 13-15 kwietnia korzystanie z promenady zewnętrznej stadionu będzie utrudnione. 

11 kwietnia 2018
Bieg OSHEE 10 km po prawobrzeżnej Warszawie

Już 22 kwietnia 2018 r. odbędzie się kolejna edycja ORLEN Warsaw Marathon, najważniejszej imprezy biegowej w kraju. Oprócz rywalizacji na maratońskim dystansie, zawodnicy będą walczyć o jak najlepsze wyniki w biegu OSHEE 10 km. Trasa biegu w całości prowadzi po prawej stronie Wisły – przez malowniczą Saską Kępę oraz Gocław. Uczestników biegu obowiązuje limit czasu wynoszący 01h:40min:00s.

10 kwietnia 2018
Warszawskie Targi Książki ze specjalnym programem dla dzieci i młodzieży

Organizatorzy 9. WTK przygotowali zajęcia i warsztaty dla najmłodszych grup zorganizowanych. Chętni do wzięcia udziału w wybranych zajęciach mogą się już zapisywać. 

10 kwietnia 2018
Auto Nostalgia - motoryzacyjna podróż w przeszłość!

Legendarne auta i motocykle przeniosą Was w niezwykły klimat motoryzacyjnej klasyki. Podczas ósmej edycji wydarzenia Auto Nostalgia będziecie mogli podziwiać zabytkowe pojazdy w otoczeniu nowoczesnej architektury PGE Narodowego. 

09 kwietnia 2018
Profil trasy maratońskiej i biegu OSHEE 10 km

Dla wielu biegaczy analiza profilu trasy jest kluczowym elementem przygotowania do zawodów. Znając profil trasy i występujące na niej trudności możemy dostosować swój trening do zbliżającego się startu.  

09 kwietnia 2018
UWAGA: Brak parkingu na błoniach PGE Narodowego

Uprzejmie informujemy, że parking na błoniach PGE Narodowego będzie nieczynny do 27 kwietnia. Związane jest to z organizacją imprezy biegowej ORLEN Warsaw Marathon.

09 kwietnia 2018
Znamy program części konferencyjnej 7. Targów CSR

15 paneli dyskusyjnych i warsztatów o odpowiedzialnym biznesie. Takie atrakcje czekają na uczestników 7. Targów CSR. 

08 kwietnia 2018
Bieg TurboChajzerNBrun zakończony sukcesem!

Miało być 300 osób, ale pod PGE Narodowym zjawił się dużo większy tłum! Ponad dwa tysiące osób wzięło udział w biegu TurboChajzerNBrun, którego celem była pomoc domom dziecka.

07 kwietnia 2018
Czwarty sezon gokartów otwarty

W sobotę w samo południe oficjalnie zainaugurowaliśmy czwarty sezon gokartów na PGE Narodowym. Nie brakowało świetnej zabawy i adrenaliny!