Archiwum 2018

27 listopada 2018
Zgłoś się na Hackathon+ i wygraj cenne nagrody!

W weekend 8-9 grudnia na PGE Narodowym będziemy gościć Hackathon+, którego celem jest podniesienie jakości i niezależności życia osób o szczególnych potrzebach. Do 30 listopada trwa rejestracja na wydarzenie, gdzie na zwycięzców czekają cenne nagrody.

26 listopada 2018
Phil Collins i europejska trasa koncertowa Still Not Dead Yet Live

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od 30 listopada od godz. 10.00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 28 listopada o godz. 10.00 i zakończy się 30 listopada o godz. 9.00. Szczegóły na https://www.online.citibank.pl/citispecials/przedsprzedaz-philcollins.html. Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 29 listopada o 10.00 i zakończy się 30 listopada o godz. 9.00.

24 listopada 2018
Zimowy Narodowy wystartował

Zima zawitała na PGE Narodowy, a wraz z nią największe Zimowe Miasteczko w Polsce. Jazda na łyżwach, szalone zjazdy z górki lodowej, curling, a nawet karuzela czekają na gości Zimowego Narodowego. Tegoroczną nowością jest "Fitness na łyżwach" oraz strefa MultiSport Lab. Wraz ze startem Zimowego Narodowego ruszył też "Licznik kalorii".

22 listopada 2018
Święto planszówek w Biało-Czerwonej Twierdzy

Pierwszego grudnia PGE Narodowy opanują miłośnicy planszówek. Na arenie będzie można oddać się planszówkowej rozrywce i odwiedzić targi poświęcone temu wydarzeniu.

21 listopada 2018
Zobacz sportową siedzibę Św. Mikołaja na PGE Narodowym

21 listopada 2018
Krótki przewodnik po wydarzeniach weekendowych 24-25 listopada

To będzie bardzo aktywny weekend. Na PGE Narodowym gościmy jednocześnie pięć wydarzeń. Przygotowaliśmy specjalną ściągawkę, aby ułatwić Wam poruszanie się po naszej arenie.

20 listopada 2018
Słoneczna Grecja na PGE Narodowym

W pierwszy weekend grudnia zapraszamy na największe greckie targi w Polsce. Jeśli chcecie poczuć prawdziwą atmosferę Grecji, koniecznie wpadnijcie na PGE Narodowy!

20 listopada 2018
Film z Koncertu dla Niepodległej

Ponad trzy godziny patriotycznych emocji, blisko 40 tys. widzów na arenie i dwumilionowa publiczność przed telewizorami. Koncert dla Niepodległej stał się wydarzeniem, które zapamiętamy na długo. Aby ułatwić pamięć o obchodach setnej rocznicy odzyskania nieodległości przez Polskę PGE Narodowy przygotował specjalny film podsumowujący wydarzenie.

20 listopada 2018
Wynajmij powierzchnię biurową na PGE Narodowym

Szukasz powierzchni biznesowej do wynajęcia w najlepszej lokalizacji w Warszawie? Oferta PGE Narodowego umożliwi Ci obecność w samym centrum najciekawszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń!

19 listopada 2018
Zobacz wszystkie atrakcje Zimowego Narodowego!

24 listopada powraca Zimowy Narodowy. W tym roku organizatorzy, oprócz stałych atrakcji, przygotowali dla odwiedzających kilka nowości.