Zgłoś się na Hackathon+ i wygraj cenne nagrody!

W weekend 8-9 grudnia na PGE Narodowym będziemy gościć Hackathon+, którego celem jest podniesienie jakości i niezależności życia osób o szczególnych potrzebach. Do 30 listopada trwa rejestracja na wydarzenie, gdzie na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Phil Collins i europejska trasa koncertowa Still Not Dead Yet Live

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od 30 listopada od godz. 10.00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 28 listopada o godz. 10.00 i zakończy się 30 listopada o godz. 9.00. Szczegóły na https://www.online.citibank.pl/citispecials/przedsprzedaz-philcollins.html. Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 29 listopada o 10.00 i zakończy się 30 listopada o godz. 9.00.

Zimowy Narodowy wystartował

Zima zawitała na PGE Narodowy, a wraz z nią największe Zimowe Miasteczko w Polsce. Jazda na łyżwach, szalone zjazdy z górki lodowej, curling, a nawet karuzela czekają na gości Zimowego Narodowego. Tegoroczną nowością jest "Fitness na łyżwach" oraz strefa MultiSport Lab. Wraz ze startem Zimowego Narodowego ruszył też "Licznik kalorii".

Święto planszówek w Biało-Czerwonej Twierdzy

Pierwszego grudnia PGE Narodowy opanują miłośnicy planszówek. Na arenie będzie można oddać się planszówkowej rozrywce i odwiedzić targi poświęcone temu wydarzeniu.

Zobacz sportową siedzibę Św. Mikołaja na PGE Narodowym

Krótki przewodnik po wydarzeniach weekendowych 24-25 listopada

To będzie bardzo aktywny weekend. Na PGE Narodowym gościmy jednocześnie pięć wydarzeń. Przygotowaliśmy specjalną ściągawkę, aby ułatwić Wam poruszanie się po naszej arenie.

Słoneczna Grecja na PGE Narodowym

W pierwszy weekend grudnia zapraszamy na największe greckie targi w Polsce. Jeśli chcecie poczuć prawdziwą atmosferę Grecji, koniecznie wpadnijcie na PGE Narodowy!

Film z Koncertu dla Niepodległej

Ponad trzy godziny patriotycznych emocji, blisko 40 tys. widzów na arenie i dwumilionowa publiczność przed telewizorami. Koncert dla Niepodległej stał się wydarzeniem, które zapamiętamy na długo. Aby ułatwić pamięć o obchodach setnej rocznicy odzyskania nieodległości przez Polskę PGE Narodowy przygotował specjalny film podsumowujący wydarzenie.

Wynajmij powierzchnię biurową na PGE Narodowym

Szukasz powierzchni biznesowej do wynajęcia w najlepszej lokalizacji w Warszawie? Oferta PGE Narodowego umożliwi Ci obecność w samym centrum najciekawszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń!

Zobacz wszystkie atrakcje Zimowego Narodowego!

24 listopada powraca Zimowy Narodowy. W tym roku organizatorzy, oprócz stałych atrakcji, przygotowali dla odwiedzających kilka nowości.