Archiwum 2018

30 marca 2018
PGE Narodowy nas poniesie: Janowski i Pawlicki chcą dać show w Warszawie

Maciej Janowski i Przemysław Pawlicki już nie mogą doczekać się pierwszej rundy tegorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix. Na antenie RDC Polska mówili, że 12 maja chcą dać wielki show polskim kibicom na PGE Narodowym w Warszawie.

29 marca 2018
Świąteczne godziny otwarcia PGE Narodowego

Chcesz odwiedzić PGE Narodowy na przełomie marca i kwietnia? Poznaj godziny otwarcia areny w tym okresie. Ze względu na Święta Wielkanocne w niedzielę 1 kwietnia stadion nie będzie funkcjonował. W tym dniu wszystkie bramy pozostaną zamknięte. Jednak wracamy już 2 kwietnia!

29 marca 2018
Mariusz Wach: PGE Narodowy dodatkowo mnie motywuje

Główny bohater Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu" Mariusz Wach jest bardzo skoncentrowany przed czekającą go walką. Pięściarz przyznał, że występ na PGE Narodowym jest dla niego dodatkową motywacją.

28 marca 2018
Arkadiusz Milik na dłużej z turniejem "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Przez kolejny rok reprezentant Polski Arkadiusz Milik będzie ambasadorem turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Rozgrywki mają swój finał na PGE Narodowym. W tym roku odbędzie się on bezpośrednio przed majowym meczem o Puchar Polski.

27 marca 2018
Znamy rywali Wacha i Szpilki na Narodowej Gali Boksu!

Podczas konferencji prasowej na PGE Narodowym ogłoszono, że Eric Molina będzie przeciwnikiem Mariusza Wacha, a Dominick Guinn zmierzy się z Arturem Szpilką. 

27 marca 2018
Przed Grand Prix w Warszawie dla Tomasza Golloba

Przed Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędzie się zbiórka pieniędzy prowadzona przez Fundację DW#43 w ramach akcji #PomocBezHamulców na rzecz Tomasza Golloba. Cały czas trwa rehabilitacja Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu, który uległ poważnemu wypadkowi na torze motocrossowym wiosną 2017 roku.

26 marca 2018
Pierwszy wiosenny weekend i tłumy na stadionie

Festiwal foodtrucków, gwiazdy fitnessu i prawdziwe centrum kolarstwa - w ten weekend na PGE Narodowym nie można było się nudzić! 

25 marca 2018
Gwiazdy na Konferencji Fitness PEI

W weekend na PGE Narodowym nie brakowało znakomitości ze świata sportu. Ogromną popularnością cieszyli się Ulisses i Anna Lewandowska, jako główni prelegenci wydarzenia. 

24 marca 2018
Sobota na PGE Narodowym pełna wrażeń!

Dzisiaj chyba nikt nie mógł narzekać na brak atrakcji, ponieważ na PGE Narodowym wiosnę przywitaliśmy z energią i apetytem. W przygotowanej ofercie znalazły się propozycje zarówno dla fanów sportu, jak i dla fanów dobrego jedzenia. 

23 marca 2018
Rowery, fitness, jedzenie, LEGO, wycieczki - szalony weekend na PGE Narodowym!

Już w tę sobotę i niedzielę będzie można wybierać spośród wielu wydarzeń, które dla Was przygotowaliśmy. Znajdzie się coś dla miłośników mocnych wrażeń, fanów klocków LEGO, sportowców, a nawet smakoszy z wymagającym podniebieniem.