Archiwum 2018

19 marca 2018
Polska organizatorem mistrzostw świata do lat 20

Poznaliśmy pierwsze szczegóły mistrzostw świata U-20, które za rok odbędą się w Polsce. Pierwszy raz w historii turniej tej rangi zostanie zorganizowany w naszym kraju. Na konferencji prasowej w Loży Platynowej PGE Narodowego prezes PZPN Zbigniew Boniek wyjawił także nazwisko nowego selekcjonera kadry U-20.

19 marca 2018
Największa konferencja dla fanów fitness

Już w tę sobotę, czyli 24 marca, pasjonaci fitnessu i kulturystyki będą mogli spotkać się na Konferencji PEI – Passion Education Inspiration. Będzie to również wyjątkowa okazja do poznania największych gwiazd tego sportu. 

19 marca 2018
Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland oficjalne promo

12 maja na PGE Narodowym polscy żużlowcy rozpoczną walkę o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Jedyny, największy i niepowtarzalny turniej w stolicy trzeba zobaczyć na żywo. Czterech zawodników – jeden cel! Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Przemysław Pawlicki i Maciej Janowski – oficjalne promo (wideo).

16 marca 2018
Konferencja: jak zabezpieczać systemy w IT

Największa konferencja w Polsce poświęcona zagadnieniom bezpieczeństwa i audytu IT przyciągnęła rekordową liczbę 550 uczestników do Centrum Konferencyjnego na PGE Narodowym. Główną tematyką wykładów była kwestia bezpieczeństwa Internetu. 

16 marca 2018
Rekrutacja: zostań menadżerem ds. organizacji wydarzeń stadionowych

Spółka PL.2012+ poszukuje Menadżera ds. Organizacji Wydarzeń Stadionowych. W zakres obowiązków zatrudnionej osoby będzie wchodziła organizacja takich wydarzeń na PGE Narodowym, jak koncerty, imprezy sportowe, tarki czy konferencje. Poznaj szczegóły oferty.

16 marca 2018
Super Taxi zawiezie Cię na stadion

Jedna z największych warszawskich korporacji taksówkowych Super Taxi dołączyła do grona partnerów PGE Narodowego. Oficjalne Taxi PGE Narodowego przywiezie i odbierze ze stadionu wszystkich gości nie tylko podczas targów czy konferencji, ale także w dniu największych imprez odbywających się na arenie.

15 marca 2018
Wielkie Otwarcie 4. Sezonu Gokartów na PGE Narodowym!

Lubisz emocje i adrenalinę? A może chcesz aktywnie spędzić czas w gronie rodziny lub przyjaciół? Dla spragnionych wyścigowych wrażeń i atrakcji na świeżym powietrzu, już w kwietniu startuje 4. Sezon gokartów na PGE Narodowym!

15 marca 2018
Ponad pół miliona gości odwiedziło Zimowy Narodowy!

Jubileuszowa, piąta edycja Zimowego Narodowego przyciągnęła w tym sezonie ponad pół miliona osób. Oprócz łyżwiarstwa, hitem Zimowego Miasteczka okazał się curling.

14 marca 2018
Inwazja foodtrucków - zjedz szybko i smacznie!

Jeśli jesteś pasjonatem foodtrucków i lubisz dobre jedzenie, to ta impreza jest właśnie dla Ciebie. Już 24-25 marca na błoniach PGE Narodowego rozstawi się około 100 apetycznych wozów z szybkim jedzeniem podczas „Żarcia Na Kółkach”! 

13 marca 2018
Rozpocznij sezon rowerowy z PGE Narodowym!

Tego wydarzenia żaden cyklista nie może przegapić, bo już niedługo czyli 24 marca na PGE Narodowym startuje BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2018.