Archiwum 2018

13 marca 2018
Nowe wydarzenie youtubowo-gamingowe w Warszawie!

W dniach 19-20 maja 2018 odbędzie się Meet Point na PGE Narodowym. Program wydarzenia będzie skierowany na widzów i twórców YouTube, graczy, cosplayerów oraz wszystkich, których łączy gaming. 

13 marca 2018
Sławomir: to marzenie wystąpić na PGE Narodowym

"Cześć tu Sławomir" – charakterystycznie przywitał się ze zgromadzonymi gośćmi twórca hitu "Miłość w Zakopanem". Bijący wszelkie rekordy popularności artysta był gwiazdą konferencji promującej imprezę Roztańczony PGE Narodowy.

13 marca 2018
Weekend za pół ceny: zobacz, ile osób odwiedziło PGE Narodowy

Ponad tysiąc osób skorzystało z atrakcji oferowanych na PGE Narodowym w ramach akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny". Cieszymy się, że tak licznie do nas zawitaliście!

12 marca 2018
JAY-Z i BEYONCÉ na PGE Narodowym

JAY-Z i BEYONCÉ połączą siły i wyruszą w ogłoszoną właśnie stadionową trasę OTR II. Trasa rozpoczyna się we środę 6 czerwca w Cardiff w Wielkiej Brytanii i zagości w 15 miastach Europy oraz w 21 miastach Ameryki Północnej.

12 marca 2018
Giganci z klocków LEGO na PGE Narodowym!

Jeśli jesteś fanem klocków LEGO, to absolutnie nie możesz przegapić tego wydarzenia! Tylko na PGE Narodowym zobaczysz Międzynarodową Wystawę Budowli z Klocków LEGO. Musisz się pośpieszyć, bo wystawa trwa jeszcze tylko do 25 marca. 

12 marca 2018
Tomasz Sarara powalczy o pas mistrza świata na PGE Narodowym

Boxingh Night 14 "Narodowa Gala Boksu" to nie tylko walki bokserskie! 25 maja na PGE Narodowym Tomasz Sarara stoczy pojedynek o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WKN z Tomasem Moznym.

09 marca 2018
Zdobądź certyfikat dzięki uczestnictwu w Konferencji Fitness PEI

Konferencja Fitness PEI, czyli największa edukacyjna konferencja fitness w Europie odbędzie się 24 marca na PGE Narodowym! Będzie to już IV edycja tego wydarzenia. Zobacz, jak wyglądały poprzednie edycje.

09 marca 2018
Narodowa Gala Boksu: Izu Ugonoh poznał rywala

Niedawny rywal Tomasza Adamka – Fred Kassi, skrzyżuje rękawice z Izu Ugonohem podczas Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu". 25 maja na PGE Narodowym będzie się działo!

07 marca 2018
Artur Szpilka o Boxing Night 14. "To jedna z najlepszych gal w Polsce"

Na Boxing Night 14 "Narodowej Gali Boksu" były pretendent do tytułu mistrza świata - Artur Szpilka, wraca na ring. Pięściarz chwali organizatorów gali na PGE Narodowym i zapewnia, że będzie to "mega wydarzenie".

06 marca 2018
Tłumy na targach pracy Absolvent Talent Days

Przedstawiciele ponad 750 firm pojawili się na PGE Narodowym podczas największych w Polsce targów pracy, praktyk i staży – Absolvent Talent Days. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.