Archiwum 2018

06 marca 2018
Legendarny Michael Buffer chwali Narodową Galę Boksu

Narodową Galę Boksu Boxing Night 14 zaszczyci swoją obecnością jeden z najsłynniejszych bokserskich konferansjerów – Michael Buffer. – To będzie wielka noc boksu – zapewnia Amerykanin, który 25 maja będzie zapowiadał pięściarzy na PGE Narodowym.

05 marca 2018
Turniej Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym

Zmagania młodych hokeistów, połączone z treningiem z najwybitniejszym polskim hokeistą Mariuszem Czerkawskim były główną atrakcją Czerkawski Cup - IV edycji ogólnopolskiego turnieju mini hokeja na lodzie, który gościliśmy w naszym zimowym miasteczku.

05 marca 2018
Dołącz do zespołu PGE Narodowego

Spółka PL.2012+ operator PGE Narodowego, jednego z najnowocześniejszych obiektów wielofunkcyjnych w Europie, poszukuje kandydata/ki na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Administracji. Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia i pracę z kreatywnym oraz dynamicznym zespołem.

05 marca 2018
Absolvent Talent Days na PGE Narodowym. Poznaj rynek pracy i swoje możliwości!

6 marca na PGE Narodowym ponad 700 firm będzie gotowych zaprosić Cię na rozmowę rekrutacyjną i dać szansę rozwoju. Absolvent Talent Days to największe targi pracy, praktyk i staży w Polsce. Zobacz, jak wyglądały poprzednie edycje!

02 marca 2018
Targi odpowiedzialnego biznesu już 12 kwietnia

Firmy zaangażowane społecznie, eksperci i praktycy odpowiedzialnego biznesu, prezentacje programów i projektów, przestrzeń do networkingu i wymiany wiedzy, liczne atrakcje i inspiracje będą czekać na zwiedzających Targi CSR. Organizatorzy zapraszają 12 kwietnia br. na PGE Narodowy w Warszawie. Na wydarzenie obowiązuje wstęp wolny. 

28 lutego 2018
Spółka PL.2012+ nagrodzona tytułem "Pracodawcy Godnego Zaufania"

PGE Narodowy został wyróżniony za swój program wolontariatu, który jest ofertą dla wszystkich ludzi dobrej woli chcących wesprzeć wydarzenia organizowane na PGE Narodowym. Kapituła Konkursu nagradzała w tym roku firmy w siedmiu kategoriach: programy stażowe, wolontariat, motywacja, edukacja, zdrowie, bezpieczeństwo oraz firma przyjazna niepełnosprawnym.

26 lutego 2018
Znamy ceny biletów na koncert The Rolling Stones

Przedsprzedaż wystartuje w czwartek 1 marca o godzinie 10.00 wyłącznie za pośrednictwem strony Eventim.pl oraz aplikacji mobilnej Eventim PL. Sprzedaż w punktach stacjonarnych (m.in. sieć Empik, swój najbliższy punkt sprzedaży znajdziesz pod tym adresem) wystartuje 2 marca od godziny 10.00.

26 lutego 2018
Niestrudzeni The Rolling Stones wracają na europejską trasę "No filter"

Polscy fani The Rolling Stones czekali na tę wiadomość długie 11 lat – grupa The Rolling Stones 8 lipca wystąpi w Warszawie na PGE Narodowym! Tak, jak obiecali, Stonesi wracają do swojego naturalnego środowiska, jakim jest scena, by zagrać serię spektakularnych koncertów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech, Czechach i – co dla nas najważniejsze – również w Polsce.

26 lutego 2018
Ewa Chodakowska poprowadziła trening podczas targów Healthy Lifestyle Show

Zawsze jest dobry czas na zmiany! Doskonałe samopoczucie i szczupła sylwetka nie muszą być odkładanymi na półkę marzeniami - przekonują nas organizatorzy targów Healthy LifeStyle Show – Festiwal Zdrowego Stylu Życia, które w weekend 24-25 lutego 2018 roku odbyły się na PGE Narodowym.

25 lutego 2018
Koci weekend w Galerii PGE Narodowego

Ta wystawa była prawdziwym świętem hodowców kotów oraz fanów tych puchatych przyjaciół. W Galerii PGE Narodowego udało się zgromadzić przedstawicieli wielu wyjątkowych ras, którzy konkurowali ze sobą o tytuł "Best in Show", czyli najpiękniejszego kota wystawy.