Archiwum 2018

25 lutego 2018
Komunikat spółki PL.2012+ oraz agencji Testa Communications

21 lutego 2018
Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny na PGE Narodowym

Na PGE Narodowym odbyła się konferencja prasowa inaugurująca akcję "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Akcja skierowana jest do wszystkich osób prywatnych, które podczas weekendu 9-11 marca będą miały możliwość skorzystania z 50% zniżki u partnerów wydarzenia. PGE Narodowy również dołącza do akcji udostępniając wybrane atrakcje za pół ceny.

12 lutego 2018
Kup bilet na "weekend za pół ceny" na PGE Narodowym!

W dniach 9-11 marca 2018 roku na PGE Narodowym będą obowiązywać 50% rabaty na poszczególne atrakcje dostępne na obiekcie.

09 lutego 2018
Były bramkarz po drugiej stronie obiektywu

Maciej Szczęsny, niegdyś czołowy polski bramkarz, powrócił do gry! Tym razem stanął nie na murawie, a za aparatem. Dzięki swojej nowej pasji podczas wernisażu wystawy "Jazzowa Liga Mistrzów" pokazał nam świat jazzu, jakiego nie znaliśmy. Wystawa będzie dostępna na PGE Narodowym do końca lutego.

07 lutego 2018
Elewacja PGE Narodowego dla zakochanych

Jest jeden taki dzień w roku, w którym w sposób szczególny chcemy powiedzieć drugiej osobie, jak bardzo nam na niej zależy. PGE Narodowy również włącza się w święto zakochanych i oddaje do dyspozycji swoją elewację. Dostarcz bliskiej osobie niezapomnianych emocji.

05 lutego 2018
Szachy na lodzie, czyli curling na Zimowym Narodowym

Już od pięciu sezonów Zimowy Narodowy propaguje sporty zimowe. Dzięki niemu, wśród warszawiaków, nastała moda na łyżwiarstwo rekreacyjne, ale również na curling, który stał się hitem ostatnich edycji. W związku z tak dużym zainteresowaniem, w tym roku na Zimowym Narodowym można skorzystać aż z dwóch torów curlingowych i rozegrać mecz pod okiem mistrzów curlingu.

29 stycznia 2018
Sześć lat PGE Narodowego

Blisko dziewięć milionów gości, setki najlepszych wydarzeń całostadionowych i tysiące wydarzeń biznesowych - PGE Narodowy kończy sześć lat. W tym czasie arena gościła wielokrotnie Reprezentację Polski w piłce nożnej oraz inne duże wydarzenia jak koncerty gwiazd światowego formatu, Szczyt Klimatyczny COP-19, Szczyt NATO, mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska w 2014 i Mistrzostw Europy w 2017 roku, a nawet Halowy Puchar Świata w Windsurfingu.

26 stycznia 2018
Pawlicki & Vegenerat szykują się na SGPnarodowy

Bloger wegański, ultramaratończyk i motywator Przemysław Ignaszewski zaraził pozytywną energią Przemysława Pawlickiego przed jego debiutem w cyklu FIM Speedway Grand Prix. Razem trenowali, razem gotowali i już się umówili na wspólne przygotowania przed Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

25 stycznia 2018
Zarezerwuj lożę VIP na najlepsze wydarzenia w Polsce

Pakiet roczny 2018 obejmuje m.in.: wszystkie wydarzenia z kalendarza, stałą lożę biznesową z najlepszymi miejscami, VIP catering w trakcie wydarzeń, lożę dostępną na wyłączność 24/7 przez cały rok, możliwość aranżacji loży VIP, miejsca VIP na parkingu podziemnym, ekspozycję logo w strefie VIP.

25 stycznia 2018
Dołącz do zespołu PGE Narodowego

Spółka PL.2012+, operator PGE Narodowego, poszukuje kandydatów do zadań z zakresu komunikacji, obsługi serwisów internetowych i mediów społecznościowych. Na CV czekamy do 12 lutego 2018 roku.