Archiwum 2018

19 stycznia 2018
Takiego Roberta Lewandowskiego jeszcze nie widzieliście

Postać Roberta Lewandowskiego w nowej odsłonie zagościła na PGE Narodowym. Ta wykonana w całości z klocków Lego figura stanęła w Alei Gwiazd Międzynarodowej wystawy budowli z klocków Lego na PGE Narodowym i dołączyła tym samym do postaci Kamila Grosickiego, Adama Nawałki, Agnieszki Radwańskiej czy Marcina Gortata, a także wielu innych eksponatów prezentowanych podczas tej edycji. Międzynarodowa wystawa budowli z klocków Lego dostępna jest do 25 marca na PGE Narodowym.

19 stycznia 2018
Jak ferie, to na Zimowym Narodowym

Zbliża się półmetek ferii województwa mazowieckiego. Z tej okazji Zimowy Narodowy przygotował specjalne atrakcje. Na płycie Zimowego Miasteczka powstanie "Akademia Naturalnego Smaku". Na skateparku odbędą się eventy deskorolkowe i rolkarskie. Cały czas można też skorzystać z akcji "Rusz się w ferie Warszawo" i odebrać darmowe zaproszenia na lodowiska. Z kolei na kinomaniaków, pomiędzy lodowiskami, czeka wielkie, świecące serce. – lustro w którym można zrobić sobie zdjęcie.

15 stycznia 2018
Rusz się w ferie Warszawo

W okresie trwania warszawskich ferii, w dniach 15-26 stycznia, Zimowy Narodowy wraz z miastem st. Warszawa zachęcają do aktywnego spędzenia czasu z bliskimi właśnie na lodowiskach. Akcja "Rusz się w ferie Warszawo" to darmowe zaproszenia na łyżwy i zajęcia dla dzieci. Zimowy Narodowy w ferie zaprasza codziennie już od godziny 9.00.

10 stycznia 2018
Prezydent dziękuje sportowcom na PGE Narodowym

Puchary Prezydenta RP trafiły do przedstawicieli związków i organizacji sportowych, z którymi prezydent Andrzej Duda spotkał się na PGE Narodowym. Uroczystość jest wiązana z obchodami 100. rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.

05 stycznia 2018
45 tys. zajętych miejsc na warszawską rundę SGP!

Zakończył się I etap sprzedaży biletów na 2018 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym. Od 1 stycznia wejściówki można nadal nabywać w ramach II etapu, ale są one o 10 zł droższe. Polski Związek Motorowy poinformował, że aktualna zajętość obiektu wynosi 45.000 miejsc.

04 stycznia 2018
Zimowy Narodowy skończył 5 lat

Największe lodowisko w Polsce po raz pierwszy wystartowało 3 stycznia 2014 roku. Do tej pory, przez 4 edycje, Zimowy Narodowy gościł ponad 1,7 mln gości! W najbliższy weekend z okazji 5. urodzin Zimowego Narodowego, goście Zimowego Miasteczka będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody przygotowane przez partnerów i organizatorów projektu.