Archiwum 2018

16 listopada 2018
Święto audio i video na PGE Narodowym

Wielbiciele najwyższej jakości dźwięku i obrazu czekają na to wydarzenie cały rok. Targi Audio Video Show to unikalna okazja osobistego posłuchania, zobaczenia, porównania nowości technologicznych, w tym urządzeń z najwyższej półki cenowej i technicznej.

16 listopada 2018
Magia PGE Narodowego przyciąga kibiców. Polacy kochają oglądać żużel!

18 maja 2019 roku najlepsi zawodnicy świata ponownie zjadą do Warszawy na inaugurację cyklu FIM Speedway Grand Prix. Zainteresowanie zawodami jest spore. - Grand Prix w Warszawie ma taką markę na świecie, że nie dziwie się, że ludzie chcą tam być – powiedział Marcin Majewski, szef żużla w nc+.

15 listopada 2018
Wyjątkowi goście podczas Audio Video Show

Jutro na PGE Narodowym rozpoczyna się wystawa Audio Video Show, która potrwa aż do niedzieli. Wiemy już, jakie atrakcje przygotowali organizatorzy wydarzenia dla miłośników dobrego brzmienia. 

15 listopada 2018
Dziękujemy Agnieszce Radwańskiej za sportowe emocje

Agnieszka Radwańska poinformowała o zakończeniu zawodowej kariery. Najlepsza polska tenisistka po latach sukcesów na najważniejszych kortach świata zdecydowała, że nadszedł czas na zmianę w życiu.

14 listopada 2018
Dołomisiewicz: Grand Prix w Warszawie kwintesencją polskiego żużla

PZM Warsaw FIM SGP of Poland odbędzie się w maju przyszłego roku na PGE Narodowym. Będzie to już piąta edycja tego turnieju. Zawody cieszą się ogromną popularnością wśród kibiców, a w poprzednich latach obejrzało je ponad 200 tys. osób. 

14 listopada 2018
Zmiany w funkcjonowaniu parkingów PGE Narodowego

Zimowy Narodowy rusza już 24 listopada. Goście korzystający z atrakcji Zimowego Miasteczka będą mogli skorzystać z dwóch płatnych parkingów na terenie PGE Narodowego: podziemnego oraz na błoniach areny.

14 listopada 2018
PGE Narodowy – najlepsze miejsce dla wydarzeń biznesowych

Szukasz idealnej przestrzeni do organizacji targów, konferencji czy imprezy firmowej? Poznaj możliwości biznesowe PGE Narodowego, który posiada zaplecze zarówno dla dużych, jak i mniejszych wydarzeń.

13 listopada 2018
Trwa rywalizacja o finał na PGE Narodowym

W całej Polsce odbywają się rozgrywki XIX edycji turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" - największych zawodów piłkarskich dla dzieci w Europie. Dziewczęta i chłopcy w wieku od 6 do 12 lat rozpoczęli rywalizację, której finał odbędzie się 2 maja 2019 roku na PGE Narodowym. 

13 listopada 2018
Poznaj najnowsze technologie dla inteligentnego domu

W weekend 16-18 listopada zapraszamy na ósmą edycję Targów Dom Inteligentny. Podczas wydarzenia poznasz najnowsze możliwości inteligentnej integracji własnego domu. 

12 listopada 2018
Listopadowe zwiedzanie ze Stefanem Szczepłkiem

Zapraszamy na wyjątkowe zwiedzanie PGE Narodowego ze Stefanem Szczepłkiem.  Ceniony dziennikarz i komentator sportowy oprowadzi Was po arenie najbardziej rozbudowaną z naszych tras.