Archiwum 2018

11 listopada 2018
Biało-czerwona flaga na iglicy PGE Narodowego

Z okazji obchodów setnej rocznicy uzyskania przez Polskę niepodległości na iglicy PGE Narodowego po raz pierwszy w historii areny zawisła biało-czerwona flaga.

10 listopada 2018
Niezwykły pokaz sztucznych ogni nad PGE Narodowym

Pokaz pirotechniczny zakończył Koncert dla Niepodległej, który odbył się na PGE Narodowym w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Zobacz galerię zdjęć!

10 listopada 2018
Biało-Czerwona Twierdza dla Niepodległej

11 listopada 2018 roku to data wyjątkowego święta dla wszystkich Polaków. To rocznica stulecia odzyskania Niepodległości po 123 latach zaborów. To jubileusz utworzenia Niepodległego Państwa Polskiego. Takie święto musiało mieć odpowiednią oprawę i dlatego to na PGE Narodowym, największej arenie wielofunkcyjnej w Polsce, odbył się "Koncert dla Niepodległej".

10 listopada 2018
Zobacz najlepsze zdjęcia z Koncertu dla Niepodległej!

Stadion rozświetlony blaskiem trzystu gwiazd, fajerwerkami oraz piosenkami śpiewanymi przez wszystkich zgromadzonych gości. Na PGE Narodowym zakończył się właśnie Koncert dla Niepodległej zorganizowany z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zobaczcie, co działo się tego wieczora na płycie PGE Narodowego.

09 listopada 2018
Próba przed Koncertem dla Niepodległej

Dzisiaj o godzinie 16.30 na PGE Narodowym odbyła się próba generalna przed Koncertem dla Niepodległej. Koncert jest organizowany z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbędzie się 10 listopada na PGE Narodowym. 

09 listopada 2018
Komunikat w sprawie nielegalnego obrotu biletami na Koncert dla Niepodległej

Koncert dla Niepodległej to wydarzenie związane z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Koncert będzie transmitowany w telewizji i radiu, wydarzenie na żywo zobaczą osoby, które pobrały bezpłatne bilety za pośrednictwem serwisu sklep.pgenarodowy.pl lub odebrały je w kasach PGE Narodowego.

09 listopada 2018
Parking na błoniach w dniu 11 listopada

W niedzielę 11 listopada będzie czynny płatny parking na błoniach PGE Narodowego. Miejsca postojowe będą dostępne jedynie dla busów i autokarów. 

08 listopada 2018
Profesjonaliści i eksperci foto oraz video na PGE Narodowym

BEIKS RoadShow 2018 odwiedziło Warszawę! Podczas wydarzenia na PGE Narodowym nie zabrakło prezentacji i pokazów zaawansowanego sprzętu do produkcji wideo oraz foto, a także warsztatów dla profesjonalistów: operatorów, kierowników produkcji, kolorystów, dźwiękowców, filmowców, fotografów i wszystkich innych przedstawicieli branży.

07 listopada 2018
Informator dla uczestników Koncertu dla Niepodległej

10 listopada 2018 roku na PGE Narodowym odbędzie się Koncert dla Niepodległej organizowany z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Jeśli wybierasz się na to wydarzenie, koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami.

07 listopada 2018
Ważne informacje biletowe przed Koncertem dla Niepodległej

10 listopada na PGE Narodowym, w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, odbędzie się Koncert dla Niepodległej. Wejście na wydarzenie jest możliwej tylko i wyłącznie po pobraniu i okazaniu bezpłatnego biletu.