Archiwum 2018

06 listopada 2018
Wyjątkowy koncert w Wigilię Święta Niepodległości

Na PGE Narodowym odbyła się konferencja prasowa poświęcona Koncertowi dla Niepodległej i wydarzeniom związanym z obchodami Święta Niepodległości. Obecni na niej byli Jarosław Sellin, pełnomocnik rządu ds. obchodów stulecia odzyskania niepodległości RP, dwóch reżyserów koncertu - Mariusz Cieślik i Bolesław Pawica oraz Jan Kowalski - Dyrektor Biura Programu "Niepodległa".

06 listopada 2018
Inauguracja Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych

W miniony poniedziałek na PGE Narodowym odbyła się konferencja inaugurująca trzeci Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych. Jego celem jest podniesienie atrakcyjności i poprawa wizerunku kształcenia oraz szkoleń zawodowych w Europie.

06 listopada 2018
Największa w Polsce strefa winyli

Audio Video Show 2018, jak co roku, zaprasza miłośników analogowego brzmienia i czarnych krążków do odwiedzenia największej w Polsce strefy winyli, tradycyjnie zlokalizowanej na PGE Narodowym. 

06 listopada 2018
Akredytacje na "Koncert dla Niepodległej"

Zapraszamy przedstawicieli mediów do zgłaszania zapotrzebowania na akredytacje na "Koncert dla Niepodległej".

05 listopada 2018
Grudzień i planszówki na PGE Narodowym

W pierwszy dzień grudnia na PGE Narodowym odbędzie się darmowa impreza dla miłośników gier planszowych. Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji!

02 listopada 2018
Pobierz bezpłatny bilet na Koncert dla Niepodległej

Już 10 listopada Koncert dla Niepodległej na PGE Narodowym. Osoby, które zarezerwowały bilet na to wydarzenie mogą odebrać i wydrukować wejściówki w terminie od 1 do 7 listopada.

02 listopada 2018
Zaplanujcie swój ślub z WEDDING

Organizacja ślubu i wesela to dla Was wyzwanie? Nie wiecie, gdzie zacząć poszukiwania specjalistów, którzy Was wesprą podczas organizacji przyjęcia? Przyjdźcie na Targi Ślubne WEDDING, podczas których znajdziecie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania o organizację ślubu. 

31 października 2018
Znajdź idealne mieszkanie podczas targów na PGE Narodowym

24 i 25 listopada poszukujący własnego lokum będą mieli znakomitą okazję, aby za rozsądną cenę i w dobrej lokalizacji kupić mieszkanie lub dom. Najlepsze oferty znajdziecie na finałowej edycji Targów Nowy Dom Nowe Mieszkanie.

31 października 2018
Anna Maria Jopek na Audio Video Show

W dniach 16 - 18 listopada w lożach VIP PGE Narodowego odbędzie się wystawa Audio Video Show. Jest to największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie wystawa sprzętu audio i video. Gościem specjalnym 22. edycji tego wydarzenia będzie Anna Maria Jopek. 

30 października 2018
Świąteczna zabawa w Wielkiej Fabryce Elfów!

24 listopada na PGE Narodowy powraca Wielka Fabryka Elfów. Zapraszamy dzieci w wieku od trzech do 10 lat na magiczną zabawę w świątecznym klimacie.