Archiwum 2018

30 października 2018
Koncert dla Niepodległej zjednoczy wszystkich Polaków

Niezwykłe widowisko słowno-muzyczne na PGE Narodowym, transmitowane w publicznych stacjach radiowych i telewizyjnych, będzie koncertową podróżą przez ostatnie sto lat historii Polski. 

30 października 2018
Targi sprzętu audio video i kina domowego

W dniach 16 - 18 listopada na PGE Narodowym odbędą się największe w Polsce i drugie co do wielkości w Europie targi Audio Video Show. To już 22. edycja tego wydarzenia, na które zapraszamy wszystkich miłośników dobrego dźwięku i obrazu. 

29 października 2018
35 tys. sprzedanych biletów na Grand Prix w Warszawie

Choć do majowej inauguracji cyklu Grand Prix zostało jeszcze ponad 200 dni, sprzedano już 35 tys. biletów na to wydarzenie. Tradycyjnie – najwięcej w Wielkopolsce i w województwie mazowieckim.

29 października 2018
Tańsze bilety parkingowe na Koncert dla Niepodległej

10 listopada na PGE Narodowym odbędzie się Koncert dla Niepodległej, podczas którego uczestnicy będą mogli wspólnie świętować setną rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. W sprzedaży są już dostępne bilety parkingowe na to wydarzenie. 

29 października 2018
BON JOVI: THIS HOUSE IS NOT FOR SALE TOUR

Bon Jovi wraca na trasę koncertową po 6 latach przerwy i wystąpi po raz pierwszy w Warszawie. Jeden z najlepszych zespołów na świecie opanuje PGE Narodowy 12 lipca 2019 roku.

29 października 2018
Kolejni artyści dołączają do Koncertu dla Niepodległej

Ujawniamy nazwiska kolejnych artystów, którzy 10 listopada wystąpią na PGE Narodowym podczas Koncertu dla Niepodległej. Wydarzenie jest organizowane z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i ma zachęcić Polaków do wspólnego świętowania tego wydarzenia. 

26 października 2018
Sobotni poranek z kolarstwem przełajowym

Jesteście pasjonatami jazdy na rowerze i nie schowaliście go jeszcze do piwnicy? Zatem zapraszamy Was do uczestnictwa w wydarzeniu Syrenka CX - kolarstwie przełajowym dla wytrzymałych. 

25 października 2018
PAIH EXPO 2018 na PGE Narodowym [GALERIA]

25 października na PGE Narodowym po raz pierwszy odbyło się PAIH EXPO 2018 - I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą. To pionierska impreza inwestycyjno-handlowa, która pozwoliła przedsiębiorcom uzyskać informacje na temat możliwości ekspansji ich firm poza granicami Polski. 

25 października 2018
Nagroda "Dobry Wzór 2018" dla aplikacji mobilnej PGE Narodowego

Informacje o aktualnych wydarzen, sprawdzenie widoku z dowolnego sektora przed zakupem biletów, interaktywne mapy stadionu czy model 3D areny to tylko niektóre funkcjonalności aplikacji, którą Instytut Wzornictwa Przemysłowego wyróżnił nagrodą "Dobry Wzór 2018".

25 października 2018
Zimowy Narodowy wystartuje w listopadzie!

24 listopada płyta PGE Narodowego po raz szósty zamieni się w Zimowe Miasteczko. Powrócą lodowiska, górka lodowa, bumper cars i curling. Na najmłodszych czekają "Poranki dla dzieci", czyli nauka jazdy na łyżwach w formie zabawy, z kolei na starszych imprezy "Disco lodowisko" z najlepszymi DJ-ami. Jedną z tegorocznych nowości będą zajęcia fitness na łyżwach. Na parkingu podziemnym PGE Narodowego wystartuje również Skatepark Zimowego Narodowego.