Archiwum 2018

24 października 2018
VIII edycja Giełdy Mocy na PGE Narodowym

Na PGE Narodowym po raz kolejny gościliśmy cykliczne wydarzenie, jakim jest Giełda Mocy. Projekt ten jest kierowany do środowiska biznesu i ma na celu promowanie zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami.

24 października 2018
Koncert dla Niepodległej: znamy pierwszych artystów!

Poznaliśmy pierwsze nazwiska artystów, którzy 10 listopada wystąpią podczas Koncertu dla Niepodległej z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na scenie pojawią się m.in. Krzysztof Cugowski i Kamil Bednarek.

23 października 2018
WTK nie tylko dla moli książkowych

Wiosna w Warszawie zapowiada się bardzo interesująco, ponieważ w maju już po raz dziesiąty całą stolicę opanują książki. Warszawskie Targi Książki, podobnie jak w latach ubiegłych, odbędą się na PGE Narodowym. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników jak zwykle wiele rozmaitości.

23 października 2018
Wyścig "Time Attack" na zakończenie sezonu kartingowego

W związku ze zbliżającym się nieuchronnie zakończeniem sezonu 2018, na Kartingowym Narodowym odbędzie się pełen emocji wyścig "Time Attack". Zawody zaplanowano na 28 października o godzinie 19.00.

22 października 2018
Niezwykłe sesje zdjęciowe na PGE Narodowym. Zamów już dzisiaj

Chcesz uczcić ważne wydarzenie albo po prostu marzysz o sesji zdjęciowej w niezwykłym miejscu? Zapraszamy na PGE Narodowy, gdzie będziesz mógł zobaczyć najbardziej prestiżowe miejsca areny.

22 października 2018
Ostatni moment, by złapać zniżkę na jazdę gokartem

Tylko do 28 października na Kartingowym Narodowym będzie można skorzystać z promocji Happy Hours. W jej ramach każdy uczestnik będzie mógł jechać gokartem w atrakcyjnej cenie 35 zł zamiast 49 zł! Promocja obowiązuje w tygodniu roboczym i trwa do 22.00. 

21 października 2018
Znamy program PAIH EXPO 2018

I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą to pionierska impreza inwestycyjno-handlowa, która odbędzie się już 25 października na PGE Narodowym. Forum jest organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. i wstęp na nie jest bezpłatny. 

20 października 2018
Zwiedź stadion z 50-procentowym rabatem!

W ten weekend czyli od 19 do 21 października na PGE Narodowym trwa akcja "Weekend za pół ceny". W jego ramach można zwiedzać naszą arenę płacąc tylko połowę ceny za bilet. Oferta dotyczy wycieczek indywidualnych. Rezerwacji można dokonywać do 21 października w naszym sklepie internetowym. 

19 października 2018
Dowiedz się więcej o Koncercie Dla Niepodległej

Występom artystów towarzyszyć będą inscenizacje i filmy nawiązujące do polskiej historii i kultury. Koncert zakończymy wspólnym wykonaniem Mazurka Dąbrowskiego – jako przedsmak akcji Niepodległa do Hymnu.

19 października 2018
Koncert dla Niepodległej

10 listopada 2018 r. zapraszamy na Koncert dla Niepodległej na PGE Narodowym w Warszawie. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.30, a transmisja telewizyjna i radiowa o godz. 20.10.