Archiwum 2019

07 marca 2019
Żużlowa bitwa na refleks PZM Warsaw FIM SGP of Poland

W trzeciej odsłonie żużlowej bitwy przed PZM Warsaw FIM SGP of Poland Bartosz Zmarzlik i Janusz Kołodziej zmierzyli się z zadaniem refleksowym. Tym samym zakończyli swoje zmagania, na które składały się również zadania intelektualne (runda 1) oraz szybkościowe (runda 2). Kibice również mogą zmierzyć się z ostatnim z nich i wygrać zaproszenia na zawody, które odbędą się 18 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

06 marca 2019
Wesele i ślub na PGE Narodowym. Sprawdź naszą ofertę!

Szukacie wyjątkowego miejsca na ślub i wesele? Jeśli tak, to dobrze trafiliście, bo PGE Narodowy to gwarancja najwyższej jakości usług i jedynej w swoim rodzaju weselnej lokalizacji.

05 marca 2019
Kupuj bilety tylko w oficjalnych punktach dystrybucji

Na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata oraz grzywnę został skazany nieprawomocnym wyrokiem mężczyzna oskarżony o kradzież biletów na jeden z meczów piłki nożnej, który w ubiegłym roku odbył się na PGE Narodowym. Taką decyzję podjął Sąd Rejonowy dla Warszawy-Pragi Południa.

05 marca 2019
Żarcie na Kółkach: zobacz listę pierwszych food trucków

W ostatni weekend marca na PGE Narodowy wraca Żarcie na Kółkach. Poznaliśmy już listę pierwszych wozów, które pojawią się przed areną. 

04 marca 2019
Zwiedzanie PGE Narodowego dostępne aż w 7 językach

Odwiedzają cię znajomi z innego kraju i chcesz im pokazać PGE Narodowy? Bez obaw! Nasi przewodnicy oprowadzają wycieczki po arenie aż w 7 językach. 

04 marca 2019
Poznaliśmy zespół, który wystąpi jako support przed Bon Jovi

Jeden z największych rockowych zespołów świata, Bon Jovi wystąpi w Polsce w ramach triumfalnej światowej trasy, która miała już swój przystanek w USA, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Chile, a pod koniec 2018 roku zawitała do Japonii i Australii. To był wyjątkowy rok – ponad 80 koncertów oraz wprowadzenie zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Europejska trasa This House Is Not For Sale to kolejne wielkie wydarzenie w ich karierze.

03 marca 2019
Galeria zdjęć z otwarcia klubu LAAB

Możesz teraz trenować wioślarstwo, kick boxing i inne sporty w najbliższej okolicy PGE Narodowego. W dawnym budynku biurowym tuż obok PGE Narodowego uruchomiono klub sportowy LAAB.

03 marca 2019
Zdjęcia z targów Franczyza Expo 2019

Galeria PGE Narodowego pełna pomysłów na biznes, czyli Targi Franczyza Expo 2019 po raz pierwszy na stołecznej arenie (galeria zdjęć).

01 marca 2019
Otwarcie klubu sportowego LAAB przy PGE Narodowym

Od teraz możesz dołączyć do klubu sportowego działającego przy PGE Narodowym. Sprawdź program i termin wielkiego otwarcia.

01 marca 2019
Trzy biura do wynajęcia na PGE Narodowym

Doskonała lokalizacja w sercu Warszawy, 3,5 kilometra od Dworca Centralnego, 18 minut z Lotniska im. Fryderyka Chopina, położony w przepięknej okolicy Saskiej Kępy i Parku Skaryszewskiego. Oto doskonałe miejsce dla biznesu, w którym chce się pracować. PGE Narodowy oferuje 3 ostatnie, wolne biura na wynajem. Sprawdźcie szczegóły.