Archiwum 2019

19 lutego 2019
Konferencja prasowa selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka

O szansach na występ trzech napastników w podstawowym składzie, zespole Austrii i przepisie na piłkarski sukces. M.in. na takie pytania odpowiadał Jerzy Brzęczek podczas konferencji prasowej zorganizowanej na PGE Narodowym. Prezentujemy najciekawsze wątki.

19 lutego 2019
Marcowy weekend za pół ceny na PGE Narodowym

W weekend 15 do 17 marca na PGE Narodowym wraca akcja "Weekend za pół ceny". W jej ramach można zwiedzać naszą arenę płacąc tylko połowę ceny za bilet. Oferta dotyczy wycieczek indywidualnych. Rezerwacji można dokonywać od 28 lutego w naszym sklepie internetowym.

18 lutego 2019
Poznaj zwycięzców turnieju Czerkawski Cup

Na PGE Narodowym gościliśmy już piątą edycję Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie – Czerkawski Cup. W finałach udział wzięło ok. 180 dzieci, a najlepszą drużyną okazało się Podhale Nowy Targ.

18 lutego 2019
Orlen Warsaw Marathon, czyli narodowe święto biegania

Dlaczego odpowiednie nawodnienie to klucz do udanego biegu? Eksperci odpowiadają!

15 lutego 2019
Wynajmij ekskluzywną lożę VIP na PGE Narodowym

Jeśli cenisz sobie prywatność i wysoki standard usług, koniecznie powinieneś poznać ekskluzywne loże VIP PGE Narodowego. Możesz z nich korzystać nie tylko podczas wielkich imprez na arenie, ale także przy okazji wydarzeń biznesowych jak i prywatnych. 

14 lutego 2019
Konferencja bliskowschodnia na PGE Narodowym

W Warszawie odbyło się spotkanie ministerialne poświęcone budowaniu pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie. Centrum konferencyjne PGE Narodowego gościło sesje, w których udział brali tacy politycy, jak wiceprezydent USA Mike Pence, sekretarz stanu Mike Pompeo, premier Izraela czy szef MSZ Wielkiej Brytanii. Organizowana wspólnie przez Polskę i Stany Zjednoczone konferencja przyciągnęła polityków z kilkudziesięciu państw świata.

13 lutego 2019
Żarcie na Kółkach wraca na PGE Narodowy. W marcu otwieramy sezon!

W ostatni weekend marca zapraszamy na oficjalny start już szóstego sezonu Żarcia na Kółkach. Na błoniach PGE Narodowego pojawi się około stu food trucków!

12 lutego 2019
Zimowy Narodowy w rytmach latino

20 lutego wieczorne łyżwy na Zimowym Narodowym będą zupełnie wyjątkowe. Tego dnia gości Zimowego Miasteczka rozpalą do czerwoności dźwięki muzyki latino.

11 lutego 2019
Poznaliśmy harmonogram meczów turnieju Czerkawski Cup

Już 18 lutego na Zimowym Narodowy odbędzie się V edycja Turnieju Mini Hokeja na Lodzie – Czerkawski Cup. Poznaliśmy już dokładny harmonogram meczów.

11 lutego 2019
Zmiany w funkcjonowaniu PGE Narodowego

W dniach 13-14 lutego nastąpią ograniczenia w dostępie do PGE Narodowego. 13 lutego bramy areny zostaną zamknięte o godz. 18.00 i otwarte ponownie 14 lutego o godz. 18.00. Zmiany zostaną wprowadzone w związku z międzynarodową konferencją, odbywającą się na terenie stadionu.