Archiwum 2019

08 lutego 2019
Znamy datę 23. Pikniku Naukowego! Temat przewodni: "My i maszyny"

Na PGE Narodowym odbędzie się już 23. edycja Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. W tym roku wydarzenie zostało zaplanowane na 11 maja.

07 lutego 2019
UWAGA! Zmiana w funkcjonowaniu wycieczek 13 lutego

13 lutego 2019 roku nastąpi zmiana w funkcjonowaniu wycieczek po PGE Narodowym. Ostatnia grupa zwiedzających wyruszy o godzinie 16.00. Zmieni się także godzina funkcjonowania Punktu Widokowego, który będzie czynny do 17.30. 

07 lutego 2019
Za 100 dni największa żużlowa impreza na świecie

46 tys. biletów sprzedano na inaugurację żużlowego cyklu FIM Speedway Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Zawody rozegrane zostaną 18 maja, a więc dokładnie za 100 dni. Spodziewany jest komplet – ponad 53 tys. widzów.

06 lutego 2019
Akcja "Chodź na łyżwy" i pokazy łyżwiarstwa figurowego

Na Zimowym Narodowym zainaugurowano kolejny etap programu "Chodź na łyżwy", którego celem jest popularyzowanie łyżwiarstwa jako sportu, który może uprawiać każdy. Spotkanie otworzyły pokazy łyżwiarstwa figurowego w wykonaniu najmłodszych.   

05 lutego 2019
Nowoczesne powierzchnie biurowe na PGE Narodowym

Idealna lokalizacja, nowoczesna infrastruktura i wyjątkowy widok na Warszawę to tylko niektóre z największych zalet powierzchni biurowych dostępnych na PGE Narodowym. Jeśli szukasz atrakcyjnej lokalizacji dla swojej firmy, ta oferta jest dla Ciebie!

04 lutego 2019
Poznaj pierwszych artystów Roztańczonego PGE Narodowego

Już we wrześniu będziemy bawić się przy największych hitach muzyki disco. Znamy już pierwszych artystów, którzy pojawią się na PGE Narodowym. 

01 lutego 2019
Moc ślubnych inspiracji na Targach Ślubnych Wedding

Przygotowujesz się do jednego z najważniejszych dni w życiu i szukasz porady lub inspiracji? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź Targi Ślubne Wedding, które już 17 lutego odbędą się na PGE Narodowym.

31 stycznia 2019
Zorganizuj dziecięce urodziny na PGE Narodowym

Pomogą Ci w tym nasi pracownicy oraz specjaliści z agencji eventowej, którzy na co dzień zajmują się organizacją wyjątkowych imprez. Przeczytaj, co nas wyróżnia.

30 stycznia 2019
Harmonogram sprzedaży i cennik biletów na mecz Polska-Łotwa

Poznaliśmy dokładny harmonogram sprzedaży biletów na mecz reprezentacji Polski z Łotwą na PGE Narodowym. Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się na obniżenie cen wejściówek. 

29 stycznia 2019
PGE Narodowy: Oto jestem 7 lat

Ponad 10 milionów gości, cztery tysiące wydarzeń sportowych, kulturalnych, rozrywkowych i biznesowych oraz setki bezpłatnych imprez społecznych. Tytuł jednego z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w kraju i opinia najlepiej zarządzanej areny wielofunkcyjnej w Polsce, która od lat przynosi zysk - to bilans siedmiu lat funkcjonowania warszawskiego obiektu wybudowanego z myślą o mistrzostwach Euro 2012.