Archiwum 2019

29 stycznia 2019
Wygraj koszulkę z autografami reprezentacji Polski!

Z okazji siódmych urodzin PGE Narodowego przygotowaliśmy dla Was konkurs! Główna nagroda to oryginalna koszulka reprezentacji Polski z autografami piłkarzy. 

28 stycznia 2019
Okolicznościowe spotkanie team100 na PGE Narodowym

Polska Fundacja Narodowa wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki zorganizowały na PGE Narodowym świąteczno-noworoczne spotkanie ze sportowcami korzystającymi z programu team100. Zobacz galerię zdjęć.

28 stycznia 2019
Zimowy Narodowy zostaje na dłużej!

Goście Zimowego Miasteczka będą mogli dłużej cieszyć się jego atrakcjami. Funkcjonowanie Zimowego Narodowego zostało przedłużone do 3 marca.

25 stycznia 2019
Zapraszamy na 7. urodziny PGE Narodowego

Już w najbliższy wtorek (29 stycznia) PGE Narodowy będzie obchodził swoje siódme urodziny. Z tej okazji podopieczni dwóch warszawskich domów dziecka wezmą udział w wyjątkowych wycieczkach po arenie i wraz z gośćmi Zimowego Narodowego będą mogli uczestniczyć w specjalnie na ten dzień przygotowanych atrakcjach.

23 stycznia 2019
Zarezerwuj lożę biznesową na mecz Polska-Łotwa

24 marca 2019 roku Reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzy się z Łotyszami na PGE Narodowym. Mecz rozpocznie się o godzinie 20.45. Zobacz to wyjątkowe wydarzenie ze swojego miejsca na balkonie przed Twoją lożą biznesową! Poznaj szczegóły oferty.

23 stycznia 2019
Konferencja z okazji 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia

Na PGE Narodowym odbyła się konferencja z okazji 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia. – Widzimy głęboką różnicę pomiędzy początkiem lat 90., a dzisiejszym czasem na rynku pracy. Dziś są inne wyzwania – mówiła na otwarciu spotkania minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

23 stycznia 2019
Wystąpienie premiera na otwarcie I Kongresu Rozwoju Kolei

100 mld zł do wydania do 2023 roku, zmodernizowanych 9000 km torów kolejowych oraz 200 dworców, plany by zmodernizować tabor pod kątem osób niepełnosprawnych i o ograniczonych możliwościach przemieszczania się. W takich okolicznościach ruszył I Kongres Rozwoju Kolei.

22 stycznia 2019
Poznaj influencerów podczas jedynego eventu Slime w Europie

Dużo kolorowego brokatu, śmiechu, muzyki i masa pozytywnej energii. Oto czego możecie się spodziewać po Slimebox na PGE Narodowym.

21 stycznia 2019
23 stycznia na PGE Narodowym rusza I Kongres Rozwoju Kolei

Uczestnicy stawiają sobie za cel nadanie impulsu do rozwoju branży kolejowej w Polsce. W tekście przedstawiamy najważniejsze zagadnienia kongresu.

21 stycznia 2019
Dzień Babci i Dzień Dziadka na Zimowym Narodowym

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w Zimowym Miasteczku została przygotowana specjalna strefa dla seniorów. W namiocie MultiSport Lab każda osoba powyżej 60. roku życia może bezpłatnie skorzystać m.in. z konsultacji z fizjoterapeutami czy dietetykami.