Archiwum 2019

17 stycznia 2019
Weekendowe atrakcje w skateparku Zimowego Narodowego

Zimowy Narodowy nie zwalnia tempa. 19 i 20 stycznia czekają na Was kolejne darmowe warsztaty w skateparku. Wystarczy kupić bilet wstępu za 7 zł.

16 stycznia 2019
Bezpłatne warsztaty dla rodziców z Dorotą Zawadzką

W Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego odbyły się darmowe warsztaty dla rodziców w ramach akcji "Widzę, słyszę, czuję, wiem". Zajęcia prowadziła znana "Superniania" i psycholog rozwojowy - Dorota Zawadzka.

15 stycznia 2019
Czerkawski Cup ponownie na Zimowym Narodowym

18 lutego na Zimowym Narodowy odbędzie się Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja na Lodzie – Czerkawski Cup. W finałowej rywalizacji udział weźmie około 180 dzieci. Na PGE Narodowym najmłodszym kibicować będzie jeden z najlepszych polskich hokeistów Mariusz Czerkawski. 

14 stycznia 2019
Już w lutym Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Po raz kolejny na PGE Narodowym zagości Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Wydarzenie będzie prawdziwym świętem dla hodowców kotów i ich miłośników. 

13 stycznia 2019
Ponad 2 miliony gości na PGE Narodowym w 2018 roku!

PGE Narodowy po raz kolejny gościł imponującą liczbę osób. Aż ponad dwa miliony gości odwiedziło arenę w 2018 roku. 

11 stycznia 2019
IV Narodowy Kongres Żywieniowy na PGE Narodowym

Zostały ostatnie dni, by zarejestrować swój udział w IV Narodowym Kongresie Żywieniowym, organizowanym przez Instytut Żywności i Żywienia (IŻŻ)

11 stycznia 2019
Największa w Polsce konferencja bezpieczeństwa i audytu IT

W czasie dwóch dni XII Forum Bezpieczeństwa i Audytu IT SEMAFOR najważniejsi eksperci i praktycy z branży zaprezentują niemal 50 prelekcji opartych o case studies. Konferencja odbędzie się w dniach od 14 do 15 marca. 

10 stycznia 2019
Zima w mieście w miejscu pozytywnej energii

Zima w mieście nie musi być nudna. Ferie zimowe to doskonały czas, aby zwiedzić z przewodnikiem PGE Narodowy!

10 stycznia 2019
"2019 to będzie spektakularny rok PGE Narodowego"

Po bardzo udanym 2018 roku, PGE Narodowy z mocno wypełnionym kalendarzem, wkracza w kolejny. - Słuchamy ludzi i tego, czego od nas oczekują. Ciągle się rozwijamy i to jest najważniejsze – mówiła w rozmowie z Telewizją wPolsce Dyrektor ds. Komunikacji, Promocji i Marketingu oraz rzecznik prasowy PGE Narodowego Monika Borzdyńska.

09 stycznia 2019
Sportowe ferie dla dzieci od 5. roku życia

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Już dziś zapisz swoje dziecko na półkolonie na PGE Narodowym i w A1 Karting. Moc atrakcji i wspaniałe wspomnienia gwarantowane!