Archiwum 2019

08 stycznia 2019
Wycieczki po PGE Narodowym w aż siedmiu językach

Wycieczki po PGE Narodowym to atrakcja dostępna także dla wielu osób z zagranicy. Jeśli odwiedzają Cię znajomi z innego kraju, możesz zabrać ich na zwiedzanie największego stadionu w Polsce i nie musisz obawiać się o trudności językowe.

07 stycznia 2019
Targi Ślubne Wedding na PGE Narodowym

Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wystawców z całej branży ślubnej. Organizowane są w najbardziej prestiżowym miejscu w Polsce na PGE Narodowym.

07 stycznia 2019
Szalony wieczór kawalerski na PGE Narodowym!

Chcesz spędzić ostatnie dni w kawalerskim stanie w naprawdę wyjątkowym miejscu? Wpadnij na PGE Narodowy i ciesz się szaloną imprezą do białego rana!

04 stycznia 2019
Prezes PGE Narodowego na liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce 2018

Branżowy portal WaszaTurystyka.pl zaprezentował listę osób, które miały największy wpływ na polską turystykę w 2018 roku. Jury doceniło wkład Alicji Omięckiej, prezesa operatora PGE Narodowego w rozwój rynku turystycznego.

04 stycznia 2019
Wycieczki po PGE Narodowym w dniu 6 stycznia

Chcesz aktywnie i ciekawie spędzić dzień wolny od pracy? Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po PGE Narodowym. Specjalnie dla Was arena będzie otwarta 6 stycznia!

03 stycznia 2019
Trwa drugi etap sprzedaży biletów na żużlowy turniej Grand Prix na PGE Narodowym

Liczymy, że w tym roku padnie kolejny rekord frekwencji podczas turnieju żużlowego. Czarny sport zyskuje sobie coraz więcej fanów, a organizacja wydarzenia na PGE Narodowym, uznanie fachowców. Zachęcamy do wspólnego kibicowania. 

02 stycznia 2019
6 inspirujących pomysłów na odwiedzenie PGE Narodowego

Być może codziennie mijasz PGE Narodowy i zastanawiasz się, kiedy go w końcu odwiedzisz. Czekasz na ciekawe wydarzenia, ale nie możesz trafić z terminami. Nic straconego. Oto 6 pomysłów na udane spędzenie czasu na PGE Narodowym w terminach, które będą dostosowane wyłącznie do Ciebie.