Archiwum 2019

03 października 2019
PGE zaprasza na koncert "Miasto Pamięci"

Jako mecenas koncertu, spółka z Grupy Kapitałowej PGE S.A. tj. PGE Energia Ciepła ma zaszczyt zaprosić na koncert "Miasto Pamięci" do Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie, który odbędzie się 5 października o godz. 15.30. Na scenie wystąpią Bartas Szymoniak, Piotr Karpienia oraz zespół Luxtorpeda. Z tej okazji, z inicjatywy PGE Polskiej Grupy Energetycznej od czwartku 3 października na elewacji PGE Narodowego zostanie wyświetlony napis: "Miasto Pamięci" dedykowany temu koncertowi.

02 października 2019
Nie daj się jesiennej chandrze i stresowi, trenując jogę i boks na PGE Narodowym

Szóstego października odbędzie się połączony trening jogi i boksu, który poprowadzą Katarzyna i Robert Złotkowscy. Dołącz do osób aktywnych fizycznie i weź udział we wspólnej akcji pary trenerskiej oraz PGE Narodowego.

01 października 2019
Festiwal Orkiestr w Mundurach: Informator dla uczestników

Największy piknik wojskowy w Polsce i Festiwal Orkiestr w Mundurach odbędzie się 5 października 2019 roku na PGE Narodowym. W trakcie imprezy zorganizowanej w ramach obchodów 20. rocznicy wstąpienia Polski do NATO odbędą się m.in. koncerty oraz pokazy nowoczesnego sprzętu wojskowego. Będzie można zobaczyć ambulans kryminalistyczny, czołgi Leopard, moździerz samobieżny RAK, pojazdy wojsk specjalnych MATV MRAP, Mobilne Centrum Monitoringu oraz symulatory jazdy i dachowania. Dużą atrakcją będzie również możliwość porozmawianie o służbie wojskowej w Polsce i poza jej granicami.

30 września 2019
PGE Narodowy solidarny z #17milionami

PGE Narodowy po raz kolejny przyłączył się do Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej #17milionów dedykowanej osobom cierpiącym na mózgowe porażenie dziecięce. 6 października w Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego punktualnie o godz. 19.00 w geście solidarności z osobami z MPD arena rozbłyśnie napisem "#17milionów".  

30 września 2019
PGE Narodowy Cup. Zagraj na największym stadionie w Polsce!

Już 14 października startuje druga edycja turnieju PGE Narodowy Cup. Zapisz swoją drużynę już dziś i zagraj na arenie największego stadionu w Polsce.

29 września 2019
Fani na koncercie Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym

Tysiące fanów pojawiło się na koncercie Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym. Zgromadzona publiczność gorąco przywitała obu artystów, którzy przygotowali dla widzów sporo efektownych niespodzianek. Zobacz, jak widownia bawiła się na tym koncercie!

28 września 2019
Koncert Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym

Tysiące gości bawiło się na koncercie Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym. Artyści na scenie zaprezentowali swoje największe hity i nie tylko.

28 września 2019
Dawid Podsiadło na PGE Narodowym. Zobacz zdjęcia!

Dawid Podsiadło pojawił się na scenie PGE Narodowego, gdzie zaśpiewał swoje największe hity. Poniżej galeria zdjęć z jego występu.

28 września 2019
Taco Hemingway na scenie PGE Narodowego [GALERIA ZDJĘĆ]

Zobacz zdjęcia z występu Taco Hemingwaya na PGE Narodowym! Podczas koncertu na arenie mogliśmy usłyszeć najbardziej popularne utwory artysty.

26 września 2019
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym: Informator

Już 28 września odbędzie sie koncert Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym. Sprawdź najważniejsze informacje przed tą imprezą.